Sprzęt TECNO W Polsce. Pierwsze smartfony już niebawem
Jeszcze w czerwcu bieżącego roku do sprzedaży trafią pierwsze smartfony TECNO. Pracować będą na autorskiej nakładce systemowej HiOS. Choć w tej chwili trudno powiedzieć, w jakiej kolejności, mają to być cztery serie:
- PHANTOM – flagowa seria, a w niej między innymi składane smartfony,
 - CAMON – wyróżniać ma się bardzo dużymi możliwościami fotograficznymi, a także artystycznym designem,
 - SPARK – średniaki, które dobrze sprawdzą się na co dzień, a dodatkowo wyróżnia je stylistyka,
 - POVA – seria przeznaczona głównie do mobilnego gamingu.
 
Możemy zadać sobie pytanie, czy TECNO ma szansę namieszać na polskim rynku smartfonowym. Z pewnością jest na to potencjał, bo patrząc na poczynania marki za granicą, wrażenia można mieć głównie pozytywne. Szczególnie jeśli wziąć pod uwagę wspomnianego wcześniej TECNO Phantom V Fold.
Natomiast nie wiemy, jakie konkretnie modele pojawią się w sprzedaży, jaka będzie ich specyfikacja i cena, a jest to przecież kluczowe, by ocenić debiut. Na szczęście przekonamy się niebawem. Na tę chwilę przyznaję, że wzornictwo smartfonów TECNO jest bardzo ciekawe i już pod tym kątem warto zwrócić uwagę na markę.
					 
						
no i lipiec i niema czekam na serie POVA i CAMON kiedy bedą