Zabawa i nauka? Podaruj dziecku zestaw od PLAYMOBIL®

Chcesz połączyć przyjemne z pożytecznym? Kup dziecku zestaw klocków PLAYMOBIL®, zapewniający nie tylko długą i wspaniałą zabawę, ale i efektywny rozwój. Zabawa klockami i figurkami PLAYMOBIL® to doskonały sposób na ćwiczenie wyobraźni, pomysłowości oraz szeroko pojętej kreatywności. Przekonaj się do zestawów, które od 1974 roku bawią i uczą kolejne pokolenia.

Klocki i figurki PLAYMOBIL® – coś więcej niż zabawki  

Zestawy PLAYMOBIL® to starannie wykonane i wykończone klocki, które swoim potencjałem zaskoczą nie tylko dziecko, ale i niejednego dorosłego. Co ważne, są całkowicie bezpieczne dla najmłodszych, a ich wielkość i konstrukcja w 100% przystosowana jest do wieku rekomendowanego na opakowaniu każdego zestawu.

Głównymi atutami klocków PLAYMOBIL® są elementy interaktywne. Maluch znajdzie w nich również mechanizmy sterujące oraz ruchome części konkretnych budowli, np. wsuwane elementy budowli, huśtawki czy zjeżdżalnie. To właśnie dzięki nim, będzie mógł namacalnie poznać działanie określonych przedmiotów w poszczególnych sytuacjach. Otrzyma także możliwość tworzenia własnych scenariuszy zabawy, która niemal 1:1 odwzorowuje codzienne życie oraz panujące w nim reguły.

Playmobil zabawki na dzień dziecka geex

W zestawach znajdują się również figurki PLAYMOBIL®. Są to miłe dla oka i bardzo różnorodne postaci, związane z konkretną tematyką. To właśnie dzięki nim dziecko może jeszcze bardziej wczuć się w zabawę, udając jednego z bohaterów swojego zestawu.

Na tym jednak nie koniec. Warto wiedzieć, że tak, jak szeroka jest wyobraźnia dziecka, tak wszechstronna może być zabawa zestawami PLAYMOBIL®. Otóż każdy z nich możecie ze sobą łączyć, nie ograniczając się wyłącznie do tematyki jednego zestawu. Dzięki temu pole manewru i przestrzeń dla wyobraźni malucha znacznie poszerza.

Tematyka zestawów PLAYMOBIL®

Świat PLAYMOBIL® to niebywałe spectrum atrakcji dla najmłodszych. Każdy maluch znajdzie tutaj coś dla siebie. W jednej chwili może udać się na pełne zwierząt farmy, aby już za moment znaleźć się na stadionie sportowym lub pirackim statku, który dotąd znany mu był jedynie z bajek. Innymi słowy, tematyka serii PLAYMOBIL® jest niezwykle różnorodna. Wśród zestawów PLAYMOBIL® znajdziesz m.in.:

…. i wiele, wiele innych.

Zobacz pełną ofertę PLAYMOBIL® w sklepie al.to

Polecane zestawy PLAYMOBIL®  na prezent dla dziecka 

PLAYMOBIL® Łódź strażacka z helikopterem

 
Łódź strażacka playmobil

Ten zestaw zawiera dużą lódź strażacką, helikopter, pojazd ratunkowy, 4 figurki strażaków oraz mnóstwo akcesoriów tematycznych. Łódź PLAYMOBIL®  naprawdę unosi się na wodzie i posiada działającą pompę wodną. Śmigła helikoptera się obracają, a w kokpicie mieszczą się jednocześnie aż 2 figurki. Twoje dziecko pokocha wodne przygody z zestawem PLAYMOBIL® dedykowanym małym bohaterom. 

Zobacz PLAYMOBIL® Łódź strażacka z helikopterem w al.to

PLAYMOBIL® Karaibska wyspa z barem na plaży

 
karaibska wyspa Playmobil

Najlepsze wakacje to takie, w których każdy znajdzie dla siebie jakąś atrakcję. Z zestawem PLAYMOBIL® Karaibska wyspa z barem Twoje dziecko może opalać się na plaży, ślizgać się prosto do morza lub uczyć się windsurfingu. Wszystko zależy od jego wyobraźni, bo atrybuty dostarczają mu kultowe laleczki PLAYMOBIL®.  

Zobacz PLAYMOBIL® Karaibska wyspa z barem na plaży

PLAYMOBIL® Ghostbusters Ecto-1A

 
Ghostbusters Playmobil

Oto coś, co pokocha każdy fan filmu Pogromcy duchów. Daje możliwość schwytania duchów, które cały czas grasują w okolicy i są niebezpieczne. Pozwól Twojemu dziecku wcielić się w bohaterów znanych z filmu i uratować miasto przed wrogami. W zestawie znajduje się kultowy pojazd z filmu i tematyczne minifigurki PLAYMOBIL® .

Zobacz PLAYMOBIL® Ghostbusters Ecto-1A w al.to

PLAYMOBIL® Duża stadnina koni z boksami stajennymi

klocki playmobil prezent na dzień dziecka geex

W zagrodzie mieszka cała masa zwierząt gospodarskich, o które trzeba codziennie dbać, karmić i pielęgnować. Zabawa tym samym może przerodzić się w doskonałą naukę odpowiedzialności. Elementów i możliwości jest co niemiara, więc codzienna frajda może też przybierać inne scenariusze. Wszystko zależy od pomysłowości Twojej pociechy. 

Zobacz PLAYMOBIL® Duża stadnina koni z boksami stajennymi

PLAYMOBIL® Duży traktor z przyczepą

 
klocki playmobil prezent na dzień dziecka geex

Nowoczesny, wszechstronny i duży traktor z przyczepą jest idealnym towarzyszem pracowitego rolnika. Pozwala dziecku wczuć się w obowiązki panujące na roli i wymyślać własne scenariusze zabawy. Ten zestaw sprawi, że maluch poczuje, co naprawdę znaczy życie na wsi i obowiązki do wykonania.

Zobacz PLAYMOBIL® Duży traktor z przyczepą w al.to

Więcej inspiracji na kreatywne prezenty dla dziecka

Po inne pomysły na kreatywną zabawę dla malucha zajrzyj do tekstów: