Jak skutecznie przygotować się do wyprzedaży?

Świat to niebezpieczne miejsce. W każdej chwili możemy spodziewać się ataku z najmniej oczekiwanej strony. Tylko najbardziej dostosowani mogą sprostać zagrożeniom i dotrwać cało do kolejnej wypłaty. Zdając sobie sprawę z powagi sytuacji, postanowiliśmy znaleźć odpowiedź na odwieczne pytanie: jak skutecznie przygotować się do wyprzedaży. Odpowiedzi udzielił nam mistrz Zen, sensei Mui Ha.

Oczyść swój umysł, osiągnij jedność z globalną siecią

Zanim choć pomyślisz o treningu, należy określić swe cele i aspiracje. Pamiętaj, musisz skupić się tylko i wyłącznie na tym, czego potrzebujesz, lub na tym, co się opłaca. Czasem to drugie jest tym pierwszym, a pierwsze drugim. To są ogniska równowagi, niczym Yin i Yang. Ich odnalezienie w odmętach wyprzedażowego chaosu wyostrzy Twoje zmysły i nakieruje umysł na ścieżkę przeznaczenia.
yin yang

Będziesz jak skradająca się pantera, która w odpowiednim momencie spadnie na wybrany produkt niczym pikujący jastrząb. Bez wahania, bez litości. Jeśli się rozproszysz — możesz zostać z niczym lub z żałosnym ochłapem.

Poznaj pole walki — nie daj się zaskoczyć

Największa i najlepiej wyposażona armia może zostać rozgromiona przez słabszego wroga, jeśli dowódca nie przeprowadzi właściwego rozpoznania terenu.
walczące armie

 Nie możesz walczyć na zbyt wielu frontach. Ty wytypujesz pole bitwy, więc zrób to świadomie i dokonaj inteligentnego wyboru. Sprawdź jakie są charakterystyczne cechy portalu, gdzie rozmieszcza istotne informacje, w jaki sposób finalizuje zakup. Musisz działać błyskawicznie, a to jest możliwe tylko po wcześniejszym rozpoznaniu. Możesz dokonać próbnego zakupu przed dniem właściwej batalii.

Zadbaj o broń i ekwipunek

Dobry wojownik dba o swój sprzęt jak o siebie samego. Mysz to przedłużenie jego woli, klawiatura pozwala formułować modły i klątwy, a także wypełniać dane wysyłki. Układy scalone, niczym wierny rumak, muszą błyskawicznie reagować na komendy swojego pana. Komunikacja ze światem powinna przebiegać bez zakłóceń, mknąć niby myśl do celu i równie szybko powracać. Ruch kursora musi perfekcyjnie sięgać celu, jak cięcie miecza, bez zaburzeń.
medytujący wojownik z mieczem

 Oczyść powierzchnię podkładki z drobin mogących zepsuć idealny cios. A przede wszystkim poświęć czas na zapoznanie się ze swoim ekwipunkiem, jeśli jest dla Ciebie nowy.

Przygotuj swoje ciało, wykonuj regularny trening wyprzedażowy

Przyjmij komfortową pozycję, niczym dziecko w łonie matki, daj się opływać wodom rzeczywistości. Przez poprzedzające walkę dni stosuj lekkostrawną, ale i wysokoenergetyczną dietę. Wysypiaj się należycie. 
trening koncentracji na szczycie góry

Musisz być w pełni sił, bez obaw o nagły atak skrętu kiszek czy złą równowagę humorów w organizmie. Ćwicz palce — poruszaj nimi często i szybko. Znajdź optymalną pozycję dłoni na myszy, wniknij myślą w jej konstrukcję, poczuj opór przycisków, poznaj specyfikę ruchu rolki. Kontroluj oddech wykonując głębokie wdechy i długie wydechy. Nawadniaj się rozsądnie, by pęcherz nie rozpraszał Twojej uwagi.

Stań do walki i wygraj

Wiesz już na tyle dużo, by podjąć wyzwanie. Pamiętaj, że drobne ataki mogą wydawać się nieistotne, ale jeśli sięgną celu w końcu Cię osłabią. Skup się na kluczowych lokalizacjach, sięgnij ku nim zanim zrobią to inni. Pamiętaj, nie zawsze wygrasz. Niech jednak przegrana będzie dla Ciebie nauką, a nie porażką i powodem frustracji. Przekuj to doświadczenie w swoją siłę, a następnym razem nie dasz się zaskoczyć. A teraz idź i zdobądź to, po co tu przyszedłeś. Okazje czekają. Czarny Piątek tuż tuż. Powodzenia!

jak przygotować się do wyprzedaży?

Sprawdź promocje z okazji Black Friday w x-kom, al.to oraz combat