Black Friday w AppGallery. Czas rozpocząć wielkie polowanie na zniżki i darmowe dostępy do wybranych aplikacji

Wyczekiwany przez wszystkich Czarny Piątek zbliża się wielkimi krokami. Okazuje się, że doroczny festiwal zakupów będzie można świętować również za pośrednictwem AppGallery. Sklep przygotował na tę okoliczność mnóstwo niespodzianek w postaci zniżek i darmowych dostępów dla urządzeń bazujących na HMS. Co można zyskać? Sprawdźcie koniecznie ofertę AppGallery na listopad 2020.

Black Friday w AppGallery – co można zyskać?

W Czarny Piątek w sklepie Huawei czekają na  Was atrakcyjne vouchery, uprawniające do określonych zniżek i darmowych dostępów do predefiniowanych programów. Wystarczy, że wejdziecie w banner promocyjny na stronie Black Friday w AppGallery i pobierzecie 4 z 40 dedykowanych aplikacji w niniejszym sklepie, a otrzymacie wybrany przez siebie bonus. Do zgarnięcia są:

  • Voucher o wartości 10 zł w SkyCash

Voucher w aplikacji SkyCash zapewni 10 zł do wykorzystania na zasilenie Portmonetki SkyCash. Aby to zrobić, należy na ekranie głównym nacisnąć „Zasil” i „Kod promocyjny”, a następnie wpisać kod vouchera. Voucher jest ważny do 31 października 2021 roku.

  • 5 zł zniżki na zamówienie w aplikacji Pizza Hut

Na użytkowników, którzy zdecydują się wybrać voucher do Pizza Hut, czeka 5 zł zniżki na zamówienie za minimum 34 zł, w dostawie do domu i w restauracji na wynos. Aby go wykorzystać, wystarczy złożyć zamówienie i na etapie koszyka wpisać kod promocyjny. Voucher jest ważny do 12 grudnia 2020 roku.

  • 24% zniżki do Empik Foto

Osoby, które wezmą udział w akcji, mogą wybrać również voucher upoważniający do 24% zniżki w aplikacji Empik Foto. Aby wykorzystać voucher, należy pobrać aplikację Empik Foto, złożyć zamówienie i wprowadzić kod rabatowy. Kod będzie ważny do 7 grudnia 2020 roku.

  • Darmowy dostęp do Legimi

Do wyboru jest również voucher, który daje 30-dniowy dostęp do Legimi, aplikacji do czytania e-booków. Subskrypcję można aktywować na 4 różnych urządzeniach (smartfon, tablet, komputer, e-czytnik). Wartość vouchera to 39,99 zł. Można go zrealizować do 12 grudnia 2020 roku. Aby go zrealizować, należy wejść na stronę www.legimi.pl/huawei, wpisać kod, wybrać docelowy plan subskrypcyjny oraz zarejestrować się lub zalogować w serwisie.

  • 6 miesięcy dostępu do TIDAL HiFi

Jeden z voucherów umożliwia 6-miesięczny, darmowy dostęp do pakietu TIDAL HiFi, którego wartość wynosi 240 zł. Kupon należy wykorzystać na stronie http://tidal.com/redeem – dotyczy to wyłącznie nowych użytkowników, którzy jeszcze nie korzystali z subskrypcji w serwisie. Voucher można wykorzystać do 31 grudnia 2020 roku.

Uwaga! Możecie sięgnąć po wszystkie 5 voucherów oferowanych w tej promocji, pod warunkiem, że za każdym razem pobierzecie 4 nowe aplikacje.

Oferta potrwa do 2 grudnia 2020 lub do wyczerpania kuponów.

Polecane smartfony z HMS: