Znajdź zajączka – złap rabat do 57%. Wiosenno-świąteczna promocja al.to

Czy kto widział, jak biegnie zajączek ulicą? Schował się, szarak jeden, w przygotowanym przez nas pokoju. Znajdź go, a pomoże spełnić Twoje marzenie i wywołać szeroki uśmiech na dziecięcej twarzy. W sklepie al.to trwa właśnie wiosenno-świąteczno-zajęcza promocja. Czekają w niej rabaty na zabawki dla małych i dużych poszukiwaczy. Dowiedz się więcej i ruszaj w pogoń za zajączkiem.

Poczekaj, zajączku – ja cię jeszcze pokażę (i zgarnę rabat na zabawki)!

Zajączek prezenty na wzór św. Mikołaja rozdaje już kilka stuleci. Jednak w tym roku długouchy postanowił, że nie ma tak łatwo. Upominki dostaną ci, którzy będą w stanie go znaleźć. Wprawdzie łobuz ukrywa się w jednym tylko pokoju (poniżej jego makieta), ale znalezienie go nie należy do najprostszych zadań. 

Trud się jednak opłaca. Znajdź go, a dostaniesz rabat na wybrane zabawki dostępne w ofercie al.to. Każdego dnia zajączek chowa się gdzieś indziej i każdego dnia czekają na Ciebie nowe produkty. Najwyższa z obniżek sięga 57%. A do każdego zamówienia zajączek dokłada jeszcze niespodziankę.

Zabawki dla małych i dużych na wiosenno-świąteczny czas

Zajączek nie tylko dobrze się kryje. Skrzętnie pilnuje także informacji co do produktów dostępnych w ramach promocji. Wiemy jednak, że są to zabawki, z których ucieszą się dzieciaki mniejsze i większe, dziewczynki i chłopcy. Będą to zabawki rozwijające wyobraźnię, a przy tym atrakcyjne i dające niesamowitą frajdę. Jedyny sposób na odkrycie ich, to wzięcie udziału w promocji.

Pamiętaj, że nasza akcja trwa od 27 marca do 9 kwietnia 2020 roku. Osoby, które znajdą zajączka, są przekierowywane na stronę z produktami w obniżonych cenach. Będą one dostępne wyłącznie do najbliższej 12:00 lub wcześniejszego wyczerpania puli promocyjnej.