Zgarnij bonus na kolejne zakupy za szybki odbiór paczki

Nic tak się nie dłuży, jak oczekiwanie na kuriera z paczką. Analogicznie paczka pozostawiona w Paczkomacie InPost pragnie być odebrana, dlatego nie warto wystawiać jej na próbę cierpliwości. Zamiast tego lepiej szybko ją odebrać i zgarnąć bony rabatowe na zakupy w x-kom oraz al.to.

Zrób miejsce innym!

Podczas gdy Ty zdobywasz kolejne levele w grze, to InPost w duecie z x-kom i al.to pracują nad tym, aby Twoje narzędzia walki były dostarczane na bieżąco. W tym celu wystartowała akcja Szybkie Polowanie, w ramach której za szybki odbiór paczki z Paczkomatu InPost dostaniesz rabat na zakupy w x-kom oraz al.to.

Wystarczy, że po otrzymaniu powiadomienia o dostarczeniu przesyłki do Paczkomatu odbierzesz ją w ciągu 2 godzin. Dzięki błyskawicznemu odbiorowi nie tylko szybciej będziesz cieszyć się z aktualnego zakupu, ale również dostaniesz rabat na kolejny. Ponadto zwolnisz miejsce w Paczkomacie dla następnych stęsknionych za właścicielami paczek i być może nawet odczujesz z tego powodu satysfakcję.

szybkie polowanie inpost

Jak odebrać rabat?

Aby skorzystać z promocji:

1. Odbierz przesyłkę w ciągu 2h od otrzymania potwierdzenia dostarczenia.
2. Zarejestruj numer przesyłki na stronie https://szybkiepolowanie.pl.
3. Odbierz kody rabatowe na 20 złotych do sklepów x-kom oraz al.to.

Kody rabatowe można wykorzystać przy zakupach za min. 100 złotych. Będą ważne do 20 września 2020 roku. Po tym terminie można spodziewać się kolejnych niespodzianek za szybki odbiór paczki.

Akcja trwa od 17 sierpnia do 30 września 2020 roku.

Skorzystaj z promocji