Wystrzałowa wyprzedaż noworoczna w combat – rabaty do 70%

Combat nie strzela w sylwestra. Swoją noworoczną akcję promocyjną odpala już 25 grudnia. I ma do zaoferowania całkiem sporo produktów, które rozbudzają nowe pasje, pomagają dbać o bezpieczeństwo oraz niejednokrotnie potrafią uratować sytuację. Wszystkie zgarniecie oczywiście w obniżonych cenach.

Mocne wejście w ASG

Nowe hobby na nowy rok? Może ekscytująca przygoda z Air Softem? W takim razie dobrze zacząć na całego. Najlepiej z karabinkiem ASG Oberland Arms OA-15 M4. To wierna replika broni będącej na wyposażeniu amerykańskiej armii. Co najlepsze, świetny, profesjonalny wygląd łączy z intuicyjnie prostą obsługą i bardzo dobrymi parametrami. Jest bowiem lekka, a manipulatory rozmieszczono w taki sposób, by dostęp do nich był jak najłatwiejszy. Bardziej zaawansowani z pewnością docenią regulowany celownik oraz modułową konstrukcję, która umożliwia rozbudowę broni.

Nie zbliżaj się!

Spacery lub powroty do domu słabo oświetlonymi alejkami mogą czasem powodować szybsze bicie serca. Ale kiedy ma się pod ręką skuteczne narzędzie samoobrony, o wiele łatwiej zachować zimną krew. Geisler Defence GD17 to pistolet gazowy o zasięgu rażenia do 4 metrów. Jest dostępny bez zezwolenia, wygląda jak prawdziwa broń i wprawia w stan dezorientacji nawet na kilkanaście minut. W sytuacji zagrożenia wystarczy, żeby bezpiecznie się oddalić lub wezwać pomoc.

Bohater i Bohaterka nie tylko w swoim domu

Niespodziewana usterka albo inne problemy natury technicznej? Rozwiązanie jest w zasięgu ręki. Scyzoryk Victorinox RangerWood 55 130 mm orzech to dokładnie to, czego potrzeba, aby rozprawić się z wieloma przejściowymi trudnościami. Skrywa się w nim dziesięć praktycznych narzędzi – m.in. śrubokręt 3 i 5 mm, ostrze, otwieracz do kapsli, przyrząd do zdejmowania izolacji, piła do drewna, rozwiertak i szydło wraz z korkociągiem. Mało tego, gadżet przykuwa wzrok stylowym wyglądem. Po prostu – wykończona drewnem orzechowym rękojeść ma ten szyk.

Na każdą okazję

Chusta wielofunkcyjna Combat to obowiązkowe wyposażenie wszystkich miłośników aktywności fizycznej. Ale przyda się też tym, którym zawsze zimno. Bezszwowa, wykonana z delikatnego poliestru, doskonale sprawdzi się jako zabezpieczenie przed promieniowaniem UV oraz ochrona przed lodowatymi podmuchami wiatru. Dodajmy jeszcze, że wysoka rozciągliwość materiału oraz wymiary 250×500 mm pozwalają idealnie dostosować sposób noszenia komina do swoich potrzeb.

Promocja trwa do 5 stycznia 2020 r. lub do wcześniejszego wyczerpania puli objętych nią produktów.

Sprawdź wystrzałową promocję noworoczną w combat