Wygraj testowanie serwera Dell PowerEdge w swojej firmie za darmo

Szukasz wydajnego i sprawnego serwera do swojej firmy, ale nie masz pewności, który wybrać, a przy tym czymś miłym byłaby opcja przetestowania sprzętu przed zakupem? A zatem – poznaj serwery Dell PoweEdge i wybierz najlepszy dla swoich celów przy pomocy konfiguratora. A potem – jeśli zechcesz lepiej poznać oferowany sprzęt – weź udział w naszym konkursie. Czeka na Ciebie możliwość testowania go przez 30 dni oraz odkupu za połowę ceny.

Sprawdź Dell PowerEdge u siebie

Czym są i dlaczego warto rozważyć zakup jednego z serwerów Dell PowerEdge do swojej firmy? Szerzej opisuje to Piotr w artykule na naszym portalu, a także opowiada x-komowy ekspert Łukasz Kański.

No dobrze, może i interesująco to brzmi, ale jak wybrać ten odpowiedni serwer do potrzeb konkretnej firmy? Tu z pomocą przychodzi nasz konfigurator, który pomoże znaleźć najlepsze urządzenie.

Okej, ale co jeśli nadal obawiasz się kupowania kota w worku? Wystartuj ze swoją firmą w naszym konkursie, w którym nagrodą jest możliwość testowania przez 30 dni jednego z serwerów Dell PowerEdge. Wystarczy, że w maksymalnie 1800 znakach ze spacją przekonasz nas, że to właśnie do Ciebie powinna zawitać paczka ze sprzętem. Spośród nadesłanych zgłoszeń wybierzemy dwa, których nadawcy będą mogli sprawdzić, ile mocy zapewnia Dell PowerEdge.

A po skończonych testach – jeśli przyniosą one satysfakcję – będzie można odkupić sprawdzany serwer. I to z rabatem, w wysokości 50% ceny. W zamian poprosimy tylko o podzielenie się tym, jak Dell PowerEdge wpłynął na poprawę jakości pracy w Twojej firmie.

Jak wziąć udział w konkursie?

  1. Podaj dane osoby z Twojej firmy, z którą będziemy mogli się skontaktować.
  2. Wyślij formularz zgłoszeniowy, w którym – w maksymalnie 1800 znakach ze spacją – uzasadnisz, dlaczego to właśnie Twoja firma powinna otrzymać serwer Dell PowerEdge na testy.
  3. Oczekuj maila z informacją o zakwalifikowaniu się.

Na zgłoszenia czekamy do 11 kwietnia 2021 roku. Szczegóły konkursu znajdziesz w regulaminie.

Weź udział w konkursie i testuj u siebie za darmo serwer Dell PowerEdge