Wybierz sprzęt wspólnie z naszym Doradcą bez wychodzenia z domu

Potrzebujesz fachowej porady w zakresie wyboru sprzętu elektronicznego? Chcesz mieć pewność, że urządzenie, na które się zdecydujesz, spełni wszystkie Twoje oczekiwania? Zostań w domu i skontaktuj się z naszym Doradcą. Wystarczy chwila rozmowy i otrzymasz propozycje produktów jak najlepiej dopasowanych do Twoich wymagań. Dowiedz się więcej i postaw na inteligentny wybór.

Skontaktować się z Doradcami x-komu możesz zarówno telefonicznie, jak i za pośrednictwem kanałów online.

Jak skontaktować się z Doradcami x-komu telefonicznie?

Wybierz numer 34 377 00 00. Od razu połączysz się z automatycznym centrum obsługi. Tam szybko uzyskasz informację, jaką cyfrę wcisnąć, aby przejść do rozmowy ze Specjalistą, który najlepiej odpowie na Twoje pytania. słuchawki i myszka

Jak skontaktować się z Doradcami x-komu online?

W tym przypadku możesz skorzystać z trzech sposobów, czyli porozmawiać z Ekspertem na czacie dostępnym na stronie sklepu, połączyć się przez aplikację Messenger lub po prostu wysłać maila. Każde z tych rozwiązań ma swoje mocne strony. Jeśli zdecydujesz się na czat, uzyskasz szybkie odpowiedzi na konkretne pytania. Z kolei w mailu możesz zawrzeć więcej informacji – to lepsza opcja, jeśli chcesz zastanowić się nieco dłużej.

Kontakt z Doradcami x-kom za pośrednictwem czatu

Chcesz rozpocząć czat z naszym Doradcą? Wejdź na stronę x-kom.pl i kliknij w niebieski dymek znajdujący się w prawym dolnym rogu. Gdy to zrobisz, zobaczysz okno czatu i informację, kiedy Doradca dołączy do rozmowy. Co ważne, okno czatu możesz zminimalizować, aby swobodnie przeglądać interesujące Cię treści.

Kontakt z Doradcami x-kom za pośrednictwem Messengera

Rozmowę w Messengerze zaczniesz przez kliknięcie w nasz link, kliknięcie w ikonę aplikacji na profilu x-komu lub przez znalezienie sklepu x-kom w wyszukiwarce kontaktów. Wtedy otworzy się okno rozmowy, a nasz Specjalista odpowie na Twoje pytania i udzieli potrzebnych porad.

Kontakt z Doradcami x-kom drogą mailową

Po prostu napisz na adres: x-kom@x-kom.pl. Dużym ułatwieniem będzie, jeśli już w temacie podasz orientacyjną informację, czego dotyczy Twoja wiadomość. Pamiętaj też o tym, aby komunikację prowadzić w jednym wątku, to znacznie usprawni jej przebieg.

#zostanwdomu i skorzystaj ze wsparcia naszych Doradców

A w czym pomogą Ci doradcy x-komu? Przede wszystkim w wyborze sprzętu, który jak najlepiej spełni Twoje oczekiwania i dzięki temu będzie inteligentnym zakupem. Ale dowiesz się od nich także cennych informacji dotyczących codziennego użytkowania sprzętu i jego odpowiedniej konserwacji. Tak, aby służył Ci jak najdłużej. Wybierz najlepszą dla Ciebie formę i skontaktuj się z naszymi Doradcami. Wystarczy, że klikniesz w jedną z poniższych ikon.