Wróć na uczelnię z x-komem. Laptop i akcesoria taniej nawet o 700 zł

Studia to fantastyczny czas. Takie kilkuletnie życiowe SPA, po którym czeka Was już tylko praca, płacenie podatków i zmienianie pieluch potomstwu. W zasadzie jedynym minusem studiowania jest to, że w przerwach między imprezami, trzeba czasem pojawić się na uczelni, napisać jakąś pracę, a od czego do czasu bezduszny system wymagania podejścia do egzaminów i zaliczenia ich. Aby ta łyżka dziegciu nie wpłynęła na ogólny smak miodowych lat, mamy dla Was promocję na laptopy i akcesoria, które przez kilka dni kupicie taniej nawet o 700 zł.

Sezon na „jeszcze kilka dni temu o tej porze było widno” w pełni. Nie wiem, jak dla Was, ale dla mnie od zawsze był to zwiastun dwóch zjawisk: premiery nowej FIFY oraz powrotu do szkoły czy – w późniejszych latach – na uczelnię.

Gdybym teraz zaczął Was przekonywać, jak fajne są studia, ten tekst mógłby nie mieć końca. Wszedłbym przy tym pewnie w niebezpieczną melancholię, a niektóre środowiska mogłyby uznać moją grafomanię próbą deprawacji współczesnej młodzieży.

Powiem więc tylko tyle – z technologią studiuje się znacznie łatwiej, a taki laptop to urządzenie wprost stworzone dla studentów, idealnie wpisujące się w ich potrzeby i wymagania. Tak się składa, że dawno już połączyliśmy kropki i doszliśmy do tego wiekopomnego odkrycia, a efekt jest taki, że z okazji powrotu na uczelnie przygotowaliśmy dla Was świetną ofertę laptopów i akcesoriów, które do 19 września kupicie taniej nawet o 700 zł.

btu x-kom

Na które produkty szczególnie warto zwrócić uwagę? Moje typy to:

  • Lenovo Legion 5-15 – „Legiony” od Lenovo to dla mnie najciekawsza obecnie seria laptopów gamingowych (Lenovo, ciągle czekam na przelew), szczególnie gdyby porównać ich ceny z możliwościami, jakie są w stanie zaoferować. A że student nie nałogowy hazardzista i grać musi, Legion 5-15 znakomicie połączy przyjemne z pożytecznym.
  • Huawei MateBook 14 – Huawei coraz lepiej poczyna sobie na rynku laptopów. MateBook 14 jest tego świetnym przykładem. No i ten model w naszej promocji kupicie taniej aż o 700 zł.
  • HP Pavilion 15 – niezły, a przy tym niedrogi. Idealny dla tych studentów, którzy użytkowanie laptopów ograniczają do pracy z edytorami tekstów, narzędziami do tworzenia prezentacji i przeglądarkami.
  • Stacja dokująca i-tec USB-C Metal Nano – nie tylko dla posiadaczy MacBooków.
  • Targus Classic 15-16″ – uniwersalna, wytrzymała, pojemna… i niedroga. W sam raz dla studenta.

Wszystkie produkty objęte promocją znajdują się na dedykowanej stronie. Aby kupić wybrane urządzenie lub akcesorium w obniżonej cenie, konieczne jest wpisanie lub wklejenie kodu promocyjnego: laptopy. Oferta jest ważna do 19 września albo do wcześniejszego wyczerpania puli produktów. 

PS. Przy okazji… wiecie, że korzystając z aplikacji x-kom na Androida i iOS, dowiecie się o starcie wszystkich promocji o dwie godziny wcześniej niż pozostali? 

PPS. Wybierając opcję paczkomatu przy zakupach promocyjnych produktów, macie możliwość darmowego zwrotu zamówienia tym samym kanałem.