W salonach x-kom likwidujemy… wirusy, a pomaga nam Dezzy UVsani3

Do naszego salonu możesz wpaść nie tylko po odbiór towaru albo na konsultację. Teraz masz również możliwość pozbycia się ze swojego smartfona wirusów, zarazków oraz innych szkodliwych mikroorganizmów. Wystarczy, że skorzystasz z dostępnego na miejscu urządzenia dezynfekcyjnego Dezzy UVsani3.

Wirusom mówimy: NIE!

Jak pisaliśmy kiedyś przy okazji poradnika na temat dezynfekcji elektroniki, na komputerowej klawiaturze często znajduje się więcej zarazków niż na desce sedesowej. Nie inaczej jest ze smartfonem. Dlatego zaleca się regularne czyszczenie swoich urządzeń i akcesoriów – zwłaszcza teraz, w czasach zarazy.

Są oczywiście różne sposoby pozbywania się bakterii, wirusów czy zarazków. Część z nich przedstawiliśmy we wspomnianym poradniku. Teraz, do salonów x-kom, dołączyła kolejna broń z antywirusowego arsenału. Nie chodzi tu o żaden program, a o urządzenie dezynfekcyjne Dezzy UVsani3, kompatybilne z takimi smartfonami, jak Apple iPhoneX, Apple Iphone 8Plus, Google Pixel 2 XL, Samsung Galaxy Note 8.

dezynfekcja smartfonów w x-kom

Jak przebiega dezynfekcja?

Wkładasz swojego smartfona do komory dezynfekcyjnej. Tam, wszystkim, co mogłoby zagrażać Twojemu zdrowiu, zajmują się dwie lampy UV-C. Niemalże ze stuprocentową skutecznością usuwają wszelkie drobnoustroje. Losem swojego telefonu nie musisz się martwić, bo jest on podczas tej procedury całkowicie bezpieczny (a nawet można go wówczas ładować).

By nie było wątpliwości, przy urządzeniu umieszczona jest instrukcja obsługi urządzenia, a zawsze można także poradzić się naszego personelu.

dezzy uvsani3 instrukcja

Dezynfekcja niejedno ma imię

A co jeśli chcesz mieć urządzenie dezynfekcyjne na własność? W x-kom czeka na Ciebie sterylizator Samsung UV GP-TOU020SABWQ. On również może pochwalić się bardzo wysoką skutecznością likwidowania bakterii i zarazków, a także posiada certyfikat firm Intertek i SGS! UV-C. Do tego można go również wykorzystać do indukcyjnego ładowania swojej elektroniki (o ile jest ona zgodna z certyfikatem Qi).

Źrodło: materiały własne, Dezzy