Ustrzel okazję na combat.pl – rabaty do 61 procent i darmowa dostawa

Polujesz na promocje równie zawzięcie, jak kapitan Ahab na Moby Dicka albo Elmer Fudd na Królika Bugsa? Odwiedź wobec tego sklep combat.pl. Zawsze czekają tam na Ciebie wyselekcjonowane produkty survivalowe, obronne i nie tylko. Do 27 października masz natomiast okazję skorzystać z rabatów, z których najwyższy wynosi 61%, oraz darmowej dostawy zamówionego sprzętu. Dowiedz się więcej i ustrzel okazję.

Cel, pal! W co możesz trafić na combat.pl?

Ciągle powiększający się wybór produktów znanych i cenionych marek. Fachowe doradztwo, które pomoże Ci znaleźć odpowiedni dla Ciebie i Twoich potrzeb sprzęt. To właśnie znajdziesz w sklepie combat.pl. W ramach akcji Ustrzel okazję czekają na Ciebie dodatkowo obniżki cenowe na produkty survivalowe, artykuły obronne, broń na kule gumowe, ASG i nie tylko. Najwyższy z rabatów sięga 61%, a dodatkowo zapewniamy Ci darmową dostawę.

Co konkretnie mamy dla Ciebie tym razem?

Airsoft Karabinek Oberland Arms OA-15 M4 Czarny 6 mm AEG

Uczestniczysz w spotkaniach ASG lub chcesz zacząć przygodę z airsoftem? Proponujemy Oberland Arms OA-15 M4 – wierną replikę karabinu armii USA M4 Rifle. Jego twórcy dołożyli starań, by jak najdokładniej odzwierciedlał on oryginał – zarówno pod kątem wyglądu, jak i wagi czy możliwości rozłożenia broni.

Dzięki obecności szyn akcesoryjnych możliwe jest uzupełnienie Oberland Arms OA-15 M4 o takie dodatki zwiększające realizm, jak celowniki (mechaniczne, optoelektroniczne) czy latarki. Są tu również różnorakie manipulatory, m.in. zatrzask zamka i selektor ognia, do prowadzenia serii albo oddawania pojedynczych strzałów.

Nóż składany Walther Multitac Military Black TFK 3

Wypad w góry, spotkanie sekcji ASG, praca w ogrodzie. Niezależnie od scenariusza, Walther Multitac Military Black TFK 3 znajdzie swoje zastosowanie. Jego ostrze wykonane jest z pokrytej dodatkową warstwą stali nierdzewnej 440C, ma również doskonały do cięcia kształt Drop Point, przez co sprawdzi się w wielu zadaniach.

Rękojeść z polimerowymi okładzinami dobrze trzyma się w dłoni, a zamieszczony na zakończeniu otwór pomaga przyczepić nóż do smyczy, linki lub paska, by wygodnie nosić go przy sobie. Walther Multitac Military Black TFK 3 wyposażono także w zamek Liner lock. To dzięki niemu nie musisz martwić się, że nóż przypadkowo złoży się w najmniej odpowiednim momencie.

Multitool Walther MTK 2

Jeden nóż to za mało? Chcesz mieć pod ręką bardziej wielozadaniowe narzędzie? Naszym wyborem dla Ciebie jest multitool Walther MTK 2. Podobnie jak Walther Multitac Military Black TFK 3, wykonany jest ze stali 440C i wyposażony w ostrze Drop Point, jak również blokadę Liner lock.

Walther MTK 2 posiada jednak także i inne, przydatne w terenie, jak i w pomieszczeniu, akcesoria. Mowa tu szczypcach, otwieraczach do puszek i butelek czy śrubokręcie z wymiennymi końcówkami. Skorzystaj z nich podczas prac ogrodowych, naprawczych czy na wypadzie – multitool jest kompaktowy i mieści się zarówno w plecaku i torbie, jak i przy pasku.

Ostrzałka Walther CKS Kompaktowa

Każdy nóż, by praca z nim była komfortowa i skuteczna, musi być dobrze naostrzony. Tutaj polecamy ostrzałkę Walther CKS Kompaktową. Jest to urządzenie niewielkich rozmiarów, a przy tym bardzo solidne. Wykonana jest z dwóch rodzajów materiałów – są tu ceramiczne pręty i wolframowe pręciki. Takie połączenie sprawia, że Twoje noże zawsze będą dobrze naostrzone.

Nieważne, czy chcesz ostrzyć noże o przeznaczeniu bardziej survivalowym, czy chodzi Ci o naostrzenie noży kuchennych. Walther CKS oferuje dwa kąty ostrzenia – 17 i 25 stopni. Nadaje się przez to do szerokiego wachlarza noży o gładkich głowniach. Z łatwością spakujesz ją do plecaka czy schowasz w skrzynce z narzędziami.

To nie wszystkie okazje, które możesz ustrzelić w combat.pl z rabatami i darmową dostawą. Poznaj wszystkie wyselekcjonowane dla Ciebie produkty.

Promocja trwa od 14 do 27 października 2019 roku.