Urządzenia MSI w mocno obniżonych cenach. Tylko w aplikacji

Nie masz planów na te wakacje? A może właśnie zamierzasz w tym czasie nadrobić gamingowe zaległości i ograć kilka tytułów, na co dotychczas nie starczyło Ci czasu? Niezależnie od Twoich motywacji, urządzenia dla graczy od MSI czekają i to w cenach wyrzeźbionych specjalnie na lato. Aby je złowić, wystarczy że użyjesz do zakupów naszej aplikacji. Poznaj szczegóły promocji.

Promocja na sprzęt MSI

W naszej specjalnej akcji na produkty od marki MSI bierze udział prawdziwy gamingowy arsenał, którego ceny zostały ustrzelone nawet o 420 zł. W promocyjnym ekwipunku znajdziesz pady, słuchawki, klawiatury, myszki i inne akcesoria niezbędne w trakcie rozgrywki. Poniżej drobna zapowiedź.

MSI Vigor GK80 – klawiatura, która pokieruje Cię do zwycięstwa

Klawiatura mechaniczna MSI Vigor GK80 z przełącznikami Cherry MX Red zapewnia wyjątkową czułość i błyskawiczną reakcję na kliknięcie. Krótka droga aktywacji klawisza daje szybką odpowiedź na nacisk, dzięki czemu w czasie multiplayerowej potyczki zyskujesz przewagę nad innymi. Uruchom tryb gry za pomocą kombinacji klawiszy „Fn” oraz „Windows”, a każda Twoja komenda zostanie poprawnie odczytana, nawet przy naciśnięciu kilku klawiszy jednocześnie. 

MSI Vigor GK70 TKL – klawiatura z przestrzenią do gry

Klawiatura typu Tenkeyless stworzona została dla jak największej wygody gracza. Brak bloku numerycznego w MSI Vigor GK70 TKL pozwala uzyskać więcej przestrzeni bez utraty wydajności w trakcie gry. O jej najwyższy poziom dbają tu przełączniki mechaniczne Cherry MX Red z technologią Anti-Ghosting oraz blokadą klawisza „Windows”. Dodatkowo dołączone specjalne nakładki na przyciski (4 metalowe oraz 12 gumowych) gwarantują większą stabilność podczas wykonywania komend w najbardziej kluczowych momentach gry.

MSI Clutch GM50 – mysz wiernie podążająca za Tobą

Myszka gamingowa MSI Clutch GM50 wyposażona została w przełączniki OMRON, które wyróżniają się wytrzymałością do 20 milionów kliknięć. W połączeniu z solidnymi materiałami wykorzystanymi do wykonania – mysz charakteryzuje się niezwykłą żywotnością, jak na takiego niewielkiego gryzonia. Używając jej w grze, wprost skazujesz się na sukces i trafnie oddane strzały, a to za sprawą jej precyzyjnego czujnika optycznego o rozdzielczości dochodzącej do 7200 dpi.

MSI AGILITY GD70 – podkładka pod mysz

Podkładka MSI AGILITY GD70 wykonana została ze specjalnego materiału o gęstości splotu 28 na cal, co zapewnia jej niezwykle gładką powierzchnię. Razem z antypoślizgową gumą znajdującą się u spodu, gwarantuje wyjątkową precyzję każdego ruchu myszą. W ten sposób unikniesz niepożądanego przesunięcia, które mogłoby zaważyć o ostatecznym wyniku rozgrywki.

Promocja na urządzenia MSI

Zasady promocji

Aby skorzystać z promocji wystarczy:

  1. Dokonać zakupu na promocyjne produkty MSI przez aplikację sklepu x-kom.
  2. W czasie składania zamówienia użyć kodu rabatowego: akcesoria-msi.
  3. Odebrać zamówione produkty i na nowo cieszyć się grą.

Promocja trwa od 24.06 do 30.06.2019 roku. Nie łączy się z innymi promocjami.

Ale to nie wszystko. Sprawdź pełną ofertę urządzeń MSI w sklepie x-kom