Umów się na spotkanie z Michałem Polem i gwiazdami x-komowego YouTube’a

Mamy dla Ciebie dwie dobre wiadomości. Pierwsza to taka, że teraz szybciej i łatwiej możesz umawiać swoje wizyty w salonie x-kom. Druga, że możesz zarezerwować spotkanie z Michałem Polem i gwiazdami z drużyny x-komowego YouTube’a. Sprawdźcie szczegóły.

Zarezerwuj wizytę na Booksy

Mamy przyjemność ogłosić, że od dzisiaj x-kom jest na Booksy, to oznacza, że nie musisz już stać w kolejkach, tylko możesz zarezerwować swoją wizytę w salonie przez aplikację Booksy lub na stronie booksy.com. Wybierasz salon, usługę, dzień i godzinę wizyty, a na miejscu o umówionej porze doradca zaprosi Cię do stanowiska. Proste, prawda?

Spotkaj się z gwiazdami x-komowego YouTuba

Wprowadzenie nowej usługi x-kom postanowił uczcić w specjalny sposób, a jeśli świętować, to oczywiście tylko z Wami. Żeby było ciekawej, do celebracji zaproszone zostały także gwiazdy, a właściwie gwiazdorzy, czyli Michał Pol oraz influencerzy z drużyny x-komowego YouTube’a: Lipton, Mobzilla, Kondzio z Rootbloga i Xaorus.

Z możliwości porozmawiania z Michałem Polem ucieszą  się nie tylko zapaleni kibice piłki nożnej. Niecodziennie wszak ma się okazję porozmawiać osobiście z  jednym z najlepszych i najpopularniejszych dziennikarzy sportowych w Polsce.

Piotra „Liptona” Szymańskiego wszystkim pasjonatom komputerów z pewnością nie trzeba przedstawiać. Nikt nie opowiada o komponentach i nie recenzuje komputerów z taką pasją jak on. Masz możliwość nie tylko zapytać go o to, jaki procesor wybrać, ale także w końcu napić się prawdziwej herbatki z Liptonem.

Konrad „Kondzio42” Mihułka to człowiek, który wie wszystko o smartfonach i tą cenną wiedzą dzieli się z nami na YouTubie. Nie wiesz jaki smartfon wybrać? Masz jedyną szansę, aby zapytać go o to osobiście.

Mobzilla to kolejny smartfonowy specjalista, który może Ci pomóc podjąć decyzję co do zakupu nowego sprzętu. Możesz z nim także poplotkować na temat nadchodzących premier, czy zapytać, co sądzi o minionej konferencji Samsunga?

Xaorus to x-komowy geek od akcesoriów. Rozwieje Twoje wszelkie wątpliwości co do wyboru odpowiedniej klawiatury, myszki czy mikrofonu do streamingu.

Oczywiście podczas rozmowy Twoje pytania nie muszą ograniczać się do sportu i technologicznych nowinek, możesz wykorzystać możliwość wirtualnego spotkania z nimi, jak tylko chcesz.

booksy - youtuberzy x-kom

Jak  i kiedy się umówić na spotkanie?

Na spotkania możesz umówić się tylko dzisiaj, czyli 10 sierpnia 2020 roku, oczywiście przez stronę lub aplikację Booksy. Spotkania odbędą się tego samego dnia w godzinach 15-17, tak że możecie je rezerwować tylko na te godziny. Każda rozmowa będzie trwała 10 minut, tak, aby udało się to jak największej liczbie osób. Przygotuj sobie wcześniej pytania, by udało Ci się wycisnąć z tych 10 minut jak najwięcej.

Aby każdy miał taką samą szansę, spotkania z x-komowymi influencerami będą odbywać się online w Google Meet. Link do spotkania zostanie wysłany w potwierdzeniu rezerwacji. Czasu zostało niewiele, więc lećcie szybko, bo taka okazja nie zdarza się często.

Przeczytaj o tym, jak zarezerwować wizytę i umów się na spotkanie online z Michałem Polem, Liptonem, Kondziem, Mobzillą lub Xaorusem.