Trzy promocje telewizyjne w x-kom – dużo seansów w VOD

Jedni z nostalgią wspominają czasy wypożyczalni video, inni doceniają wygodę, którą dają serwisy VOD, a jeszcze inni starają się łączyć sentyment do fizycznych nośników z korzystaniem z serwisów streamingowych. Dostęp do VOD to już często standard w telewizorach. A tak się składa, że w x-kom trwają właśnie aż trzy promocje, w których przy zakupie nowego TV otwierają się możliwości seansów na Netfliksie czy Rakuten TV. Jeśli więc akurat przymierzasz się do wymiany lub nabycia telewizora – sprawdź, co i w której promocji możesz zyskać.

Zostaw komentarz po zakupie telewizora Samsung i odbierz bon do Ipla.tv

„Jak dowodzą amerykańscy naukowcy”, człowiek ma wrodzoną potrzebę dzielenia się z innymi swoimi przemyśleniami. Także w postaci komentarzy w internecie. I właśnie z napisaniem komentarza wiąże się pierwsza z proponowanych telewizyjnych promocji. Nie chodzi jednak o napisanie (bezspoilerowej) recenzji, ale o podzielenie się wrażeniami po zakupie jednego z wybranych telewizorów marki Samsung.

Gdy to zrobisz, otrzymasz drogą elektroniczną bon do Ipla.tv, po aktywacji którego masz 60-dniowy dostęp do platformy Ipla.tv – a konkretnie do pakietu Filmy i Seriale. A tam znajdziesz aż 27 kanałów (m.in. Paramount Channel, Comedy Central, FilmBox, Kino Polska, AXN i inne). Wszystkie emitowane tam materiały możesz oglądać bez reklam. Więcej informacji o pakiecie znajdziesz na stronie Ipla.tv.

Jak wyglądają poszczególne kroki?

  1. Zaloguj się na swoje konto w sklepie x-kom (jeśli nie masz zaznaczonych wymaganych zgód, pojawi się prośba o ich potwierdzenie).
  2. Kup jeden z objętych promocją telewizorów Samsung.
  3. Zostaw w komentarzu opinię na temat zakupionego produktu.
  4. Odbierz drogą mailową bon do Ipla.TV – dotrze do Ciebie w przeciągu 14 dni.

Promocja trwa do 31 grudnia 2020 roku lub do wcześniejszego wyczerpania puli produktów. Nie łączy się z innymi i jest dostępna tylko dla osób, które kupiły telewizor po wcześniejszym zalogowaniu się do sklepu x-kom. Aktywacji bonu można dokonać do 31 marca 2021 roku. Dokładne szczegóły są w regulaminie.

Sprawdź promocję w sklepie x-kom

promocje na telewizory serwisy vod ipla rakuten tv netflix

Strzał w dziesiątkę. Zarejestruj zakup telewizora Philips – czekają vouchery do Rakuten TV

A co jeśli wrażenia zakupowe wolisz zostawić dla siebie? W drugiej z trwających promocji nie musisz niczego pisać. Wystarczy tylko, że zarejestrujesz zakup nowego telewizora – w tym konkretnie wypadku Philips z funkcją Ambilight (szerzej napisał o niej Tomasz w artykule Ambilight – co to jest? Czy kolorowe poświaty i kontury budują atmosferę seansu?). A potem możesz wykorzystać ten właśnie TV do seansów w Rakuten TV. Każdy zarejestrowany zakup to dziesięć voucherów, czyli innymi słowy dostęp do 10 filmów.

A jest w tym wybierać. W Rakuten TV znajdziemy bowiem m.in. najnowszy film Christophera Nolana Tenet (premiera w serwisie 15 grudnia), nagrodzony Oscarami thriller Na noże, filmową biografię Judy Garland z Renée Zellweger, zeszłoroczną adaptację przygód Pinokia czy tegoroczną Jeża Sonica. Nie brakuje też klasyki, by wymienić Wściekłe psy, Requiem dla snu, Egzorcystę, Terminatora, American Beauty, Deszczową piosenkę, Pluton czy Ben Hura.

Może zdobyte vouchery posłużą do seansu dziesięciu Twoich ulubionych filmów? A może spróbujesz obejrzeć dziesięć kompletnie Ci nieznanych produkcji? Wybór jest Twój.

A jak skorzystać z promocji?

  1. Kup dowolny telewizor Philips Ambilight objęty promocją.
  2. Zarejestruj zakup na stronie producenta do 15 lutego 2021 roku.
  3. Odbierz vouchery na seanse w Rakuten TV.

Promocja trwa od 17 września 2020 roku do 31 stycznia 2021 roku lub do wcześniejszego wyczerpania puli nagród. Obejmuje telewizory zakupione w okresie od 2 listopada 2020 do 31 stycznia 2021 roku. Do wykorzystania voucherów należy być zarejestrowanym w serwisie Rakuten TV. Termin wykorzystania voucherów upływa 30 kwietnia 2021 roku. Więcej szczegółów w regulaminie.

ogladanie-telewizji-vod

A może jednak Netflix? Odbierz voucher o wartości 120 zł

Ostatnia z promocji dotyczy również telewizorów Philips Ambilight, ale na mapie VOD przenosimy się w rejony Netfliksa.

A tam czekają na Ciebie m.in. szachowe zmagania ambitnej bohaterki Gambitu królowej, spotkanie z inną monarchinią w kolejnych epizodach The Crown, zupełnie nowe przygody Egzorcysty Bogdana Bonera, dokumentalna podróż po Świątecznych filmach naszej młodości, dramatyczna walka weterana wojennego o córkę w Bestii, perypetie pielęgniarki Mel, która Los Angeles zamieniła na Virgin River czy kosmiczne eskapady z bohaterami seriali z universum Star Treka – od The Original Series po Discovery.

Tym razem wystarczy, że:

  1. Kupisz wybrany promocyjny model telewizora Philips.
  2. Aktywujesz kod: „philips-netflix4”.
  3. Dokończysz składanie zamówienia.

Voucher o wartości 120 zł otrzymasz drogą mailową. Promocja trwa do 10 grudnia 2020 roku lub do wcześniejszego wyczerpania produktów.