Startuje Tydzień (dla) Gracza w x-kom

Miło czasem coś uczcić, ale wiadomo, wszystko, co dobre, szybko się kończy. Po Dniu Kobiet został tylko zapach goździków, a mężczyźni po swoim święcie luzują już węzły w najnowszych krawatach. Jednak w x-komie zawsze znajdzie się okazja do świętowania. Tym razem pora na Tydzień (dla) Gracza. Zapraszamy na cały tydzień rabatów na wybrane akcesoria gamingowe. Brzmi dobrze? To sprawdź więcej szczegółów.

Czym zdobywasz podium w rozgrywce?

Twoja jaskinia gracza pełna jest gamingowych artefaktów? Każdą wolną chwilę poświęcasz na wbijanie leveli i zdobywaniu nowych poziomów? Zatem z pewnością dbasz o wirtualny ekwipunek Twojej postaci. Warto by ten, którym rzeczywiście zdobywasz ekspa, był odświeżony i zawsze gotowy na nowe wyzwania. To co, chcesz być on top na wirtualnym polu bitwy?

Sprawdź polecane produkty

Tydzień (dla) Gracza w x-kom to okazja, aby ustrzelić nowy gamingowy oręż w atrakcyjnych cenach. Teraz wybrane produkty kupisz z rabatem nawet 41%. Sprawdź, jakie produkty mogą przydać się w wirtualnych podbojach.

  • Razer BlackWidow Elite Green Switch – przejmij dowodzenie na wirtualnym polu bitwy w wielkim stylu i maksymalnie komfortowo. Ta kultowa gamingowa klawiatura została wyposażona w przełączniki mechaniczne Razer. Zostały one stworzone specjalnie dla graczy i posiadają optymalnie rozplanowane punkty aktywacji i resetowania. Dzięki temu wydawane przez Ciebie polecenia będą wykonywane z natychmiastową reakcją. Teraz Razer BlackWidow Elite Green Switch kupisz taniej o 250 zł. Było 649 zł, a jest 399 zł.
  • Acer VR OJO 500 – odkryj wirtualną rzeczywistość z goglami gotowymi do maksymalnej personalizacji. OJO VR od Acer posiadają zdejmowaną i regulowaną konstrukcję, która zapewnia wyjątkowy komfort. Z kolei odczepiane soczewki ułatwiają przechowywanie urządzenia. Niezapomnianych wrażeń z wirtualnych rozgrywek i podróży dostarczy zintegrowany system audio, który kieruje dźwięk bezpośrednio do ucha. Teraz Acer VR OJO 500 kupisz taniej o 310 zł. Było 2109 zł, a jest 1799 zł.
  • Nintendo Game & Watch: Super Mario Bros. – co powiesz na odnowioną wersję konsoli z 1980 roku? Nintendo Game & Watch Super Mario Bros. posiada fabrycznie zainstalowane gry Super Mario Bros.: The Lost Levels, Super Mario Bros. oraz specjalną wersję gry Ball z dodanym Mario. W tej wersji konsoli kontroler krzyżakowy +Control Pad ułatwi sterowanie w grach. Teraz Nintendo Game & Watch: Super Mario Bros taniej o 38 zł. Było 227 zł, a jest 189 zł.
  • Logitech G29 PC/PS3/PS4 – uwielbiasz wyścigi na konsoli? Sprawdź kierownicę Logitech G29, która sprawi, że nie wrócisz do sterowania zwykłym padem. To urządzenie zostało stworzone dla najnowszych gier wyścigowych na konsole PlayStation 4 lub PlayStation 3. Ale przy użyciu oprogramowania Logitech Gaming Software z powodzeniem będzie działać także po podpięciu do komputera. Kąt kierownicy jest taki sam jak w prawdziwym samochodzie, dzięki czemu każdy wyścig dostarczy realistycznych wrażeń. Teraz kierownicę Logitech G29 PC/PS3/PS4 kupisz taniej o 200 zł. Było 1199 zł, a jest 999 zł.

Jak skorzystać z promocji Tydzień (dla) Gracza?

  1. Dodać od koszyka wybrany produkt objęty promocją
  2. Aktywować kod rabatowy: dla-graczy
  3. Dokończyć składanie zamówienia i zostać gamingowym bossem

Promocja trwa od 17 do 23 marca 2021 r. lub do wcześniejszego wyczerpania puli objętych nią produktów. Nie łączy się z innymi promocjami. Każdy klient może kupić tylko jedną sztukę produktu promocyjnego.

Sprawdź wszystkie produkty w promocji Tydzień (dla) Gracza