Relaks w domu i ogrodzie – niezależnie od pory roku

Patrz, wrzesień, zaraz zima zleci, potem Wielkanoc i znów lato będzie. Pory roku zmieniają się w mgnieniu oka. Jak odkryć uroki każdej z nich i cieszyć się skarbami, które ze sobą przynoszą do ogrodów i pod dachy domów i mieszkań? Podstawą jest dobra organizacja i praktyczne urządzenia, które nie tylko zaoszczędzą czas, ale też przyniosą domownikom sporo radości. Sprawdź inspiracje, które pozwolą na relaks w domu i ogrodzie niezależnie od pory roku.

Porządek i relaks….

Warto nacieszyć się końcówką lata, nim jesień zawita na dobre. Tylko co robić w domu i ogrodzie, by maksymalnie wykorzystać wciąż jeszcze długie dni i znośnie ciepłe wieczory?

…przed domem

O zaletach spędzania czasu na świeżym powietrzu chyba powiedziano już wszystko. Ale oprócz czynników zdrowotnych ciepłe promienie wrześniowego słońca mają jeszcze pozytywne aspekty obyczajowe. Mogą na przykład ostudzić emocje po powrocie do szkolnej rzeczywistości i z pewnością pomogą w odświeżeniu urlopowych wspomnień. Co zatem robić przed domem, by maksymalnie zrelaksować się i wykorzystać ostatnie dni lata?

Spędź czas aktywnie z dzieckiem. Jeśli nie masz swojego, to z pewnością znajdzie się chrześniak lub kuzynka, którzy z radością śmigną na dwubiegowym rowerku lub hulajnodze. A Ty, dotrzymując tempa, spalisz kilka kalorii i będziesz podziwiać kolorowe liście, które pofruną za rozpędzonym młodzikiem, wraz z ostatnim powiewem lata. Sprawdź, które rowerki i zabawki ogrodowe sprawią Twojemu dziecku najwięcej radości. 

A kiedy dzieciaki pójdą już odrabiać lekcje, to ktoś te kolorowe liście będzie musiał posprzątać. Z pomocą przyjdą profesjonaliści, którzy świetnie poradzą sobie z przygotowaniem terenu wokół domu na przyjście prawdziwej jesieni. Zobacz urządzenia, które przydadzą Ci się do sprzątania i pielęgnacji ogrodów.


…i w domu

Po radosnych wyścigach i intensywnych porządkach pora ucieszyć podniebienia i napełnić puste brzuchy. Która potrawa idealnie się nada na uroczysty letni epilog? Co powiesz na pierogi z jagodami i słodką śmietanką? Albo knedle ze śliwkami? A może w domowym ogródku wyrosły już pierwsze dynie i chcesz wcześniej rozpocząć jesienny mood? Sprawdź, które produkty i elementy wyposażenia kuchni pomogą Ci w przygotowaniu ulubionych potraw.

Masz już pomysł na wieczorną sjestę? Rozsiądź się wygodnie w fotelu i włącz kolejny sezon serialu. A może wolisz zobaczyć koncert ulubionego zespołu w kameralnym klimacie? Do stworzenia wyjątkowej atmosfery idealnie nadadzą się inteligentne żarówki. Dzięki nim dobierzesz kolor światła do swojego nastroju i wystroju pomieszczenia, w którym przebywasz. Zobacz, jakie inne inteligentne urządzenia pozwolą uzyskać szczególny nastrój i maksymalnie się zrelaksować.