Powróć na studia w świetnym stylu

Aby powrót na uczelnie był przyjemny, przyda się kompletna lista niezbędnych rzeczy. Produktów, które uprzyjemnią naukę, a w wolnej chwili pozwolą odpocząć od zgiełku na uczelni. Z nową ofertą x-kom rozpoczniesz nowy rok akademicki na najwyższym poziomie.

Czego potrzebuje student?

Wybór sprzętu dla studenta nie może być oparty na kompromisach. Taki sprzęt jest bowiem stale wystawiany na próbę. Aby zapewnić Ci najwyższą jakość, przygotowaliśmy dla Ciebie propozycję sprzętu, który jest wydajny, wytrzymały a przede wszystkim pomocny w codziennych zajęciach.

W ofercie znajdziesz:

  • Smartfony – miło czasem cyknąć fajną fotkę, przecież na studiach nie żyje się tylko nauką. Za pomocą Apple iPhone 12 Pro stworzysz swój własny pamiątkowy album, który będziesz mógł oglądać przez lata.
  • urządzenia wielofunkcyjne – każdy uczeń lub student musi mieć drukarkę, fajnie gdyby też miała skaner. W tym wypadku HP Envy 6020e będzie świetnym rozwiązaniem. HP’ek nie zajmuje dużo miejsca, mało waży a przede wszystkim ma Wi-Fi, więc nie będziesz musiał męczyć się z przewodami.
  • laptopy – skoro jesteś studentem, na pewno szukasz mobilności, a zapewni ci ją ASUS ZenBook 14. Ten mały niepozorny laptop to prawdziwy mocarz, który pozwoli wydajnie pracować. A w przerwie od nauki posłuży jako multimedialne centrum rozrywki.
  • torby i plecaki – Wszyscy podróżują, a w szczególności studenci. Podczas podróży warto zadbać o komfort i bezpieczeństwo. Dzięki torbie Samsonite Guardit Twój laptop na pewno poczuje się bezpiecznie.
  • akcesoria – jak studia to impreza, więc warto zadbać o dobre nagłośnienie. JBL PartyBox da radę zarówno w domu jak i na dworze. A dzięki baterii 2500 mAh i umożliwi Ci aż 6 godzin nieprzerwanej zabawy.

To tylko niektóre z proponowanych urządzeń. Sprawdź je wszystkie, dowiedz się o nich więcej i wybierz najlepszy sprzęt dla siebie.

Znajdź sprzęt, który zda każdy egzamin w x-kom

Sprzęt, który kupiłeś, nie pasują do Twojego stylu?

Robiąc zakupy w x-kom, możesz bez problemu dokonać darmowego zwrotu w ciągu 15 dni od momentu otrzymania zamówienia. Pieniądze wrócą na Twoje konto do 3 dni roboczych od zweryfikowania stanu zwróconego sprzętu. Procedurę rozpoczniesz przy pomocy formularza zwrotu, a paczkę nadasz w najbliższym paczkomacie InPost, bez żadnych dodatkowych opłat.