Poznajcie geekowskie plany lekcji. Prawdopodobnie najlepsze plany w sieci

Czy są tu jacyś uczniowie? Studenci też się liczą, choć tak naprawdę z naszych planów lekcji może korzystać każdy, kto ma w sobie geekowski pierwiastek. W końcu nic nie stoi na przeszkodzie, by zamiast przedmiotów wpisać w tabelki plany i obowiązki. Liczy się oprawa wizualna, a ta doskonale odzwierciedla zamiłowania każdego geeka. Niezależnie od wskazań metryki.

Oryginalny plan lekcji

Dziesiątki, jeśli nie setki wzorów planów lekcji znajdziecie oczywiście w sieci lub w sklepach papierniczych. Lecz jeśli szukacie czegoś absolutnie wyjątkowego, nieszablonowego i niespotykanego, kliknijcie w ten link.

Jak przystało na redakcję technologiczną, zakręcono w dodatku na punkcje gier i sprzętu, przygotowaliśmy geekowskie plany lekcji. Absolutnie unikalne i jedyne w swoim rodzaju.

Dla tych, którzy pomimo rozwoju gier 3D, marszu technologii VR oraz rozkręcającego się ray tracingu, nadal tęsknie wspominają tytuły emanujące pikselami, mamy plan lekcji w stylu retro.

Graczom dedykujemy kolejny projekt, dający możliwość wpisania punktów HP i aktualnego levelu. Na dole znalazło się tez miejsce na ekwipunek – do wpisania ręcznego lub narysowania ikon.

Zadbaliśmy również o miłośników desktopów i komponentów komputerowych. Trzecią propozycję wypełniają wizerunki różnorakich skrzynek i urządzeń, zwieńczonych emblematami GPU i RAM.

Pozdrowienia od Redakcji

Wystarczy kliknąć, pobrać i wydrukować. Przy okazji – cała redakcja Geex życzy Wam wszystkiego dobrego w nowym roku szkolnym 🙂