Podcast x-perci: Xiaomi Mi Note 10 najlepszym fotograficznym smartfonem na rynku?

Fotograficzny wyścig trwa. Odkąd aparaty zagościły w smartfonach, obserwujemy ich nieustanny rozwój. Ciągłe udoskonalanie optyki, poprawki funkcjonalności, progres w dziedzinie sztucznej inteligencji, jakże potrzebnej do cyfrowego wygładzania zdjęć. Xiaomi Mi Note 10 wkracza na scenę z 5 aparatami. Czy to wystarczy do zdobycia tytułu mistrza?

Aż 5 obiektywów. Ale czy tyle potrzebujesz?

Jeśli każdy z pięciu obiektywów ma inną specjalizację, to wspólnie tworzą najpewniej konglomerat tak doskonały, jak misternie zaprojektowana maszyna. Patrząc na specyfikację aparatu Mi Note 10 trudno nie odnieść wrażenia, że Xiaomi rzuciło rękawicę firmie Huawei – dotychczasowemu liderowi fotografii mobilnej.

Dlatego masz obiektyw klasyczny, obiektyw macro, super-zoom, obiektyw szerokokątny oraz obiektyw pomocniczy. Wszystko upakowane w smukłą i lekką konstrukcję z ultrażywotną baterią. Ideał! Chłopaki z kanału YouTube zdają się podzielać tę opinię, zachwalając Xiaomi Mi Note 10 na wszelkie możliwe sposoby. A czy ten smartfon ma jakieś wady? Mankamenty, które rzucają cień na fantastyczną specyfikację? Posłuchaj podcastu – tam znajdziesz odpowiedź.

x-kom podcast

Słuchaj nas tam, gdzie lubisz