Podcast x-perci: Windowsy, kalkulatory, premiery gier i komputer gamingowy na aukcji WOŚP

Pora na kolejny odcinek x-pertów. Tym razem dowiecie się o zmianach związanych z Windowsem. Przypominamy również atuty desktopa Custom G4M3R od x-kom, którego cały czas możecie licytować na aukcji WOŚP. Posłuchajcie podcastu i przekonajcie się, w czym tkwi jego wyjątkowość.

x-kom i WOŚP w szczytnym celu

Custom G4M3R to komputer wyjątkowy. Stworzony wyłącznie dla WOŚP i specjalnie na tę okazję podkręcony przez mistrza Europy i wicemistrza Świata w overclockingu – Marcina ‘rybę’ Rywaka. Gotowy na najcięższe batalie i najbardziej wymagające zadania G4M3R otrzymał najlepsze komponenty, ale również unikalną obudowę nawiązującą do WOŚP. Czy desktop od x-komu i ‘ryby’ rzeczywiście potrafi więcej? Właśnie tego dowiecie się, słuchając dzisiejszego podcastu.

Ale to nie wszystko. Znajdziecie w nim również kilka informacji o zmianach dotyczących Windowsa oraz garść nowinek ze świata gier. 

Posłuchaj, bądź na bieżąco i… licytuj

Nie mogło być inaczej. W związku z wyjątkową licytacją, w którą włączył się x-kom, gościem Kamila Szwarbuły był Marcin ‘ryba’ Rywak, odpowiedzialny za podrasowanie desktopa przeznaczonego na licytację – Custom G4M3R.

x-kom podcast

Słuchaj nas tam, gdzie lubisz