Podcast x-perci: Testujemy Samsungi Galaxy S20 i Z Flip

Jak co roku o tej porze, Samsung prezentuje swoje flagowce z serii Galaxy S. Tegoroczną nazwano Galaxy S20, co zgodnie ze słowami przedstawicieli Samsunga, ma symbolizować wejście w nową erę i nową dekadę technologii. Przyjrzyjmy się zatem smartfonom Galaxy S20 i składanej konstrukcji Galaxy Z Flip.

Galaxy S20 tak, ale Z Flip jest ciekawszy

Telefony z klapką robiły niegdyś furorę. Taki sprzęt, to dopiero było coś! Moda ma jednak to do siebie, że choćby przeminęła, to prędzej czy później powróci. Tak oto składane konstrukcje wracają pod nową postacią. Jej arcyciekawym przedstawicielem jest Samsung Galaxy Z Flip. Smartfon składany po krótszym boku, świetnie wyposażony oraz, co najważniejsze, znakomicie wykonany. To może być prawdziwy hit, nasz x-pert nie ma co do tego wątpliwości.

Najważniejszą częścią wieczoru była jednak prezentacja Samsungów Galaxy S20 | S20+ | S20 Ultra. Nowe portfolio tworzą 3 flagowce, jeden lepszy od drugiego. Oprócz różnic w nazewnictwie, mamy do czynienia z rosnącą przekątną ekranu, coraz to większymi bateriami i bardziej rozbudowanymi aparatami. Galaxy S20 ma 3 obiektywy, Galaxy S20+ ma już 4, a Galaxy S20 Ultra oferuje 100-krotne przybliżenie obrazu o wymownej nazwie Space Zoom. A to jeszcze nie koniec ich możliwości. Wszystkie omawiamy w naszym podcaście.

x-kom podcast

Słuchaj nas tam, gdzie lubisz