Podcast x-perci: Testowaliśmy monitor dla gracza za niecałe 13 koła i przepowiadamy świat za 40 lat

Co takiego oferuje i potrafi monitor, który kosztuje blisko 13 tysięcy złotych? Zadziwiony Kamil Szwarbuła zapytał o to Piotrka Kaletę, chcąc dociec, czy powyższa kwota nie jest aby przesadzona. W drugiej części rozmowy Kuba Godek przeniesie Was w przyszłość za sprawą raportu Samsunga. Posłuchajcie, jak będzie wyglądać świat i ludzkość za 40 lat.

Monitor ASUS ROG Swift PG35VQ Quantum-dot HDR

Przestronny panel UWQHD,  zakrzywioną matrycą, o proporcjach obrazu 21:9 i częstotliwości odświeżania sięgającej 200 Hz – o takim monitorze marzy wielu graczy. Tylko nie każdy ma fundusze na zakup takiej bestii. Spójrzmy prawdzie w oczy, kwota 12 499 zł nie należy do najprzyjemniejszych dla portfela, niemniej ASUS ROG Swift PG35VQ nie jest sprzętem dla każdego. Kto w takim razie powinien po niego sięgnąć? Odpowiedź znajdziecie w podcaście.

Raport Samsunga na temat przyszłości Ziemi. Tej Ziemi

Jakub Godek twierdzi, że odbył podróż do przyszłości. Konkretnie w okolice roku 2060 i dowiedział się wiele na temat zmian, jakie zajdą na wielu płaszczyznach. Począwszy od architektury oraz infrastruktury, przez transport i komunikację, aż po tworzenie samowystarczalnych maszyn. Oczywiście Kuba nie przeniósł się w czasie fizycznie. Przestudiował za to raport firmy Samsung, dotyczący przyszłości naszej planety, ludzkości i innych stworzeń zamieszkujących Ziemię. Swoje spostrzeżenia przekazał w rozmowie z Kamilem.

x-kom podcast

Słuchaj nas tam, gdzie lubisz