Podcast x-perci: Premiera Samsunga Galaxy Note 10 oraz sezonowe promocje na sprzęty

Gorący materiał nagrywany zaledwie kilka godzin po światowej premierze smartfona Samsung Galaxy Note 10. Najnowszego flagowca wydanego w dwóch odsłonach: z ekranem 6,3” oraz 6,8”. Jak to w serii Galaxy Note, do smartfona dołączony jest rysik S-Pen, rzecz jasna udoskonalony i wzbogacony o nowe funkcje.

Piotrek Kaleta miał już najnowsze dzieło Samsunga w rękach i podzielił się wrażeniami z Kamilem Szwarbułą. Opowiada o zaletach Galaxy Note 10, nowych rozwiązaniach, możliwościach aparatów, jakości wykonania, a przede wszystkim o komforcie pracy z tym, było nie było, gigantem wśród mobilków.

Kiedy kupować elektronikę?

Zaraz potem do rozmowy z Kamilek zasiadł Jakub Godek, wpadając w prawdziwe gradobicie pytań. Kiedy najlepiej kupować elektronikę? Czy ceny smartfonów i laptopów kształtują się sezonowo? Co z rabatami na święta? Jakich przecen można się spodziewać w Czarny Piątek? Gdzie szukać informacji o najlepszych i najnowszych promocjach w x-kom? Świetnie przygotowany Kuba Godek odpowiedział na każde pytanie prowadzącego, wyjaśniając mu mechanizmy rządzące promocjami w branży elektronicznej.

x-kom podcast

Słuchaj nas tam, gdzie lubisz