Podcast x-perci: Eksperci Bloomberga elegancko przewidują rok 2020 dla CD Projektu

Co ciekawego wydarzyło się w branży technologicznej w minionym tygodniu? Jeśli nie wiecie, koniecznie posłuchajcie naszego podcastu, w którym dokonujemy krótkiego podsumowania ostatnich siedmiu dni. Analizujemy też prognozę Bloomberga dla firmy CD Projekt.

CD Projekt faworytem giełdowego wzrostu

Znać przyszłość – marzenie chyba każdego człowieka. Bo czy nie byłoby ciekawie wiedzieć, w co ulokować pieniądze i zarobić na tym pokaźną sumkę? My nie wiemy, co na pewno się wydarzy, lecz eksperci Bloomberg mają dużą wiedzę i doświadczenie, dzięki czemu są wstanie snuć ekonomiczne prognozy na rok 2020, zatem nieodległą przyszłość.

Akcje firmy CD Projekt pną się do góry odkąd studio zapowiedziało produkcję gry Cyberpunk 2077. Skuteczne podgrzewanie atmosfery sprawia, że słupki pną się coraz wyżej. Pojawia się zatem pytanie – kupować akcje czy nie kupować? Inwestować w CD Projekt już teraz czy czekać na zmiany?

Jeśli czekać, to na jaki moment? Jeśli teraz, to jaką wartość mają? I pytanie zasadnicze – ile można na tym zarobić? Czy ktoś zarobił już na akcjach CD Projekt?

Wątpliwości jest sporo. Pytania mnożą się. Ale my nie zostawimy żadnego bez odpowiedzi. Kamil Szwarbuła i Kamil Gajdek podejmują się ciężkiego tematu, żeby wyjaśnić skąd się wzięły tak dobre prognozy firmy Bloomberg.

x-kom podcast

Słuchaj nas tam, gdzie lubisz