Podcast x-perci: Czy kolorowy e-papier tym razem odniesie sukces?

Czytniki e-booków znają wszyscy. Bez względu na to, czy jesteście fanami elektronicznych książek, czy jednak wolicie zostać przy tradycyjnej oprawie warto wiedzieć, co oferują e-booki i w jakim kierunku zmierza ich rozwój. Okazuje się bowiem, że już niebawem czarno-białe książki elektroniczne zostaną wzbogacone o kolorowy e-papier. Czy większa paleta barw ma realną szasnę podbić serca konsumentów?

Kolorowy e-papier – runda druga

E-booki serwują czytelniczą rozrywkę w czarno- białych barwach. Nic w tym odkrywczego i każdy, kto miał z nimi choć raz do czynienia o tym wie. Kilka lat temu próbowano wprowadzić kolorowy e-papier, ale niestety skończyło się to fiaskiem. Mimo tego, pomysłodawcy tego wielobarwnego rozwiązania nie poddają się i robią drugie podejście. Mają zamiar powalczyć o uwagę odbiorców, wprowadzając kolorowy e-papier do elektronicznych książek.

Czy im się uda? Czy mają realne szanse powalczyć z czarno-białymi pionierami? A może e-papier znalazłby lepsze zastosowanie w innych miejscach? Posłuchajcie podcastu, w którym na te i wiele innych pytań odpowiadają książkowo/e-bookowi mole i nasi x-perci: Kamil Gajdek oraz Kamil Szwarbuła.

x-kom podcast

Słuchaj nas tam, gdzie lubisz