Podcast x-gamers: jak zwiedzić kawałek świata i zebrać wszystkie pokemony?

Od premiery Pokemon GO minęły już trzy lata. Przez ten czas gorączka wokół kieszonkowych stworków zdążyła opaść, co nie znaczy, że gra umarła. Wręcz przeciwnie, jeden z najgorszych koszmarów księdza Natanka wciąż ma się całkiem nieźle – stale rozwijany przez twórców i dokarmiany pieniędzmi najbardziej oddanych fanów serii.

Patryk Kempiński i Kamil Gajdek wyruszyli na łowy, by „złapać” do pokemonowego odcinka jednego z tych trenerów, którzy pozostali przy Pokemon GO pomimo odpływu graczy, szacowanego na blisko dziewięćdziesiąt procent. I nie musieli daleko szukać, bo znaleźli go zespole x-kom, w osobie Łukasza Kuli, który opowiedział, jak wygląda życie trenera Pokemonów w trzy lata po premierze gry.

Złap je wszystkie

Ile kilometrów dziennie można przemierzyć w poszukiwaniu wirtualnych stworków? Jak wyglądał oficjalny pokemonowy event zorganizowany w Dortmundzie? Jakimi cechami charakteryzuje się typowy przedstawiciel społeczności skupionej wokół Pokemon GO? Jak rozwinęła się gra na przestrzeni trzech lat? Sprawdź, jak Łukasz poradził sobie z ostrzałem pytań Kamila i Patryka i dowiedz się, co trzeba zrobić, aby „złapać je wszystkie”.

x-kom podcast

Słuchaj nas tam, gdzie lubisz