Podcast x-gamers: Inside XBOX, czyli co się szykuje na konsolę nowej generacji od Microsoft

Z nadejściem wiosny rozkwita nie tylko przyroda, ale także rynek gamingowy. Nasi x-gamersi postanowili poświęcić czas i w pięknych okolicznościach przyrody porozmawiali o prezentacji Inside XBOX oraz najnowszych propozycjach na konsolę nowej generacji od Microsoft. Co wyniknęło z tej dyskusji i jaka jest ich opinia? Dowiesz się słuchając podcastu.

Inside XBOX – w co zagramy na XBOX Series X?

Właśnie rozpoczęła się kampania reklamująca i zapowiadająca najnowszą generację konsoli firmy Microsoft, czyli XBOX Series X, a wraz z nią prezentacja tytułów, które można na niej ograć. Oczekiwałeś petardy i ciekawych exclusive’ów? O tym jak dużo, albo jak mało, pokazano na Inside XBOX dyskutują Kamil Szwarbuła i Kamil Gajdek.

Skuszeni zapowiedzią gameplay’a Assassin’s Creed: Valhalla, postanowili obejrzeć najnowszy event Microsoft. Czy prezentacja spełniła ich oczekiwania? Przekonaj się słuchając podcastu, który z tej okazji nagrali.

Dyskusja rozpoczyna się od wspomnianego tytułu. Później jednak pojawia się obszerny przegląd gier zaprezentowanych na Inside XBOX. Pierwszym przedstawionym tytułem był Bright Memory: Infinite, pojawił się także Scorn, Vampire: The Masquarade – Bloodlines 2 i polski akcent – Medium. Co w tych propozycjach intryguje? Co ciekawego i mniej ciekawego wydarzyło się podczas Inside XBOX? Odtwórz podcast, posłuchaj x-gamersów i podziel się z nami swoją opinią.

x-kom podcast

Słuchaj nas tam, gdzie lubisz