Podcast x-gamers: Gry, które są lub powinny być w ciągłej promocji cenowej

Gry wideo powinny być tańsze, prawda? Może nie wszystkie, lecz z pewnością te tytuły, które lubimy najbardziej. Jednak zwykle okazuje się, że jest wprost przeciwnie i wypatrywane z dawna produkcje wciąż trzymają się swej ceny. Oto przegląd gier, które naszym zdaniem są za drogie albo staniały stanowczo za późno.

Potaniało? A to kupię, kiedyś zagram

Obniżka cen gier jest niczym lep na muchy. Widząc nową, niższą kwotę tym chętniej sięgamy do kieszeni i kupujemy grę, bo akurat jest w promocji. I tak już jest, że jedne produkcje tanieją po zaledwie kilku miesiącach, inne za nic w świecie nie chcą zejść z nieakceptowalnego dla nas pułapu.

Takich gier jest dużo. Bardzo dużo. Z jakichś dziwnych powodów deweloperzy nie myślą nawet o zaoferowaniu takiej obniżki, po której zredukowaliby stany magazynowe i zyskali tysiące nowych graczy.

Są też gry, które startowały z wysokiego pułapu, ale okazały się niewypałem, dzięki czemu ich ceny spadły zaskakująco szybko. Do grona takich właśnie gier zaliczają się m.in.: Fallout 76, Anthem, Ghost Recon, Handball, No Men Sky. Co sprawiło, że nie okazały się hitami? Odpowiedź znajdziesz w podcaście.

x-kom podcast

Słuchaj nas tam, gdzie lubisz