Podcast x-gamers: Goło i wesoło, czyli o nagości w grach

Jeśli dwóch mężczyzn zasiada do rozmowy o nagości w grach, to wiadomo, że nie będzie nudno. Czy udało się naszym rozówcom poprowadzić dyskusję w taki sposób, aby nie trzeba było cenzurować podcastu przed publikacją? Posłuchajcie sami.

Nagi chłop, naga baba w grze

Pierwsza wspominana w podcaście gra, w której ukazała się nagość powstała w 1982 roku. Jeśli wydaje Wam się, że ta nagość to jedynie zalotnie ukazany kawałek biustu jakiejś niewiasty, to słuchając podcastu możecie doznać szoku. Jednak ta gra to dopiero początek. Później mowa jest między innymi o rozbieranym pokerze, o tym w jaki sposób nagi Raiden w Metal Gear Solid 2 robi gwiazdę, czy o tym z jaką dokładnością w grze Conan Exiles można było dobrać, przy tworzeniu awatara Conana, jego poszczególne części ciała.

Całość rozmowy może czasem wprowadzać w zakłopotanie co wrażliwszych czy bardziej pruderyjnych słuchaczy. Jednak okraszona jest takim humorem, że zapewniamy iż słuchając będziecie się dobrze bawić, tak jak sam Kamil Szwarbuła i Kamil Gajdek podczas nagrywania tego podcastu .

Więcej zdradzać nie ma sensu. Zapraszamy Was do odsłuchania tego odcinka.

x-kom podcast

Słuchaj nas tam, gdzie lubisz