Podcast x-gamers: Elazer, czyli jak zostać mistrzem Starcrafta 2

W dzisiejszym podcaście rozmowa z gościem specjalnym. Ma 23 lata, podbija galaktykę i wygrał już ponad milion złotych. Mowa o Mikołaju Ogonowskim, zawodniku x-kom AGO, znanym szerzej jako Elazer. Posłuchaj, jak wyglądała jego droga na e-sportowy szczyt i na jakim sprzęcie grają zawodowi gracze.

Od komputera taty i starej myszki do G4M3Ra i akcesoriów Razera

Jak zostać mistrzem StarCraft II i gwiazdą e-sportu? Na to pytanie szuka odpowiedzi Kamil Szwarbuła, który do rozmowy zaprosił zawodnika x-kom AGO – Mikołaja „Elazera” Ogonowskiego.

Na jakim sprzęcie Elazer ogrywa teraz StarCraft II? Ile można zarobić na turniejach e-sportowych? Co bardziej denerwuje zawodowego gracza – kabel czy większa waga bezprzewodowej myszki komputerowej? Oto część ciekawych zagadnień poruszonych przez rozmówców. A gdy do dyskusji zasiadło dwóch mężczyzn, to nie mogło obyć się także bez tematu płci pięknej i popularności.

Rozmowa potwierdza również trafności doskonale znanego powiedzenia – złej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy. Posłuchaj podcastu, a przekonasz się, że najważniejszy jest talent, a wypasiony gamingowy sprzęt pozwala po prostu szerzej rozwinąć skrzydła.

x-kom podcast

Słuchaj nas tam, gdzie lubisz