Podcast x-gamers: E3

Na targi E3 2019, które odbyły się w Los Angeles, zjechali najwięksi twórcy gier wideo. Widownię wypełnili fani gamingu z całego świata, głodni nowych emocji oraz tytułów, które zapewnią im wielogodzinną rozrywkę. Zarówno przed monitorami, jak i konsolami.

Targi zostały podzielone na konferencje. W ich trakcie widzowie mogli zapoznać się z największymi produkcjami studiów deweloperskich, oglądając trailery i gameplaye nowości, które ukażą się jeszcze w tym roku. Podczas EA Play zapowiedziano m.in.: Star Wars: The Fallen Order, Apex Legends i Battlefield V.

Pokaz Cyberpunk 2077 w centrum zainteresowania

Microsoft zaprezentował Halo Infinite i Gears 5. Bethesda kusiła smaczkiem spod znaku Wolfenstein Youngblood, a także głośnym już Doom Eternal. Ubisoft postanowił uchylić rąbka tajemnicy o Ghost Recon Breakpoint, czy Watch Dogs Legion. Najwięcej emocji wzbudził jednak pokaz gry Cyberpunk 2077, realizowanej przez polskie studio CD Project Red. Spektakl wzbogacił występ Keanu Reeves, a całe wydarzenie komentują niezawodnie Kamil Gajdek oraz Patryk Kempiński.

x-kom podcast

Słuchaj nas tam, gdzie lubisz