Podcast x-gamers: Dlaczego PlayStation nie odpala marketingu nowej generacji

Ostatni podcast dotyczył Xboxa. Czas zatem porozmawiać o nowej konsoli od Sony i grach na PlayStation, tylko czy jest o czym? Konferencji – brak, przecieków – brak, a jeśli się pojawiają to raczej mało wiarygodne. A jednak udało się wyłuskać jakieś nowinki. Sprawdź, co słychać u Sony.

Czy milczenie Sony jest złotem?

Microsoft już promuje swoją konsolę nowej generacji, a co z Sony? Kamil Szwarbuła i Kamil Gajdek postanowili wyciągnąć wszystkie informacje, jakie można znaleźć na temat nowej konsoli PlayStation5 i gier, których premiery zbliżają się wielkimi krokami.

Rozmowa zaczyna się od The Last of Us 2 oraz Ghost of Tsushima. Przy okazji ciekawostek o nowych tytułach, dowiesz się między innymi, dlaczego gra przewidywana na około 50 godzin rozgrywki to dla jednych wada, a dla drugich zaleta.

W drugiej części podcastu nasi x-gamersi skupiają się natomiast na konsoli PlayStation 5. Wygląd pada jest już znany. Wypuszczono także Tech Demo. Ale czy wiadomo coś więcej? Posłuchaj podcastu x-gamers i sprawdź, co kontroler od Sony ma wspólnego z deszczem oraz czym miałby być system antyspoilerowy.

x-kom podcast

Słuchaj nas tam, gdzie lubisz