Pięć powodów, dla których i Ty pokochasz nowe akcesoria x-kom

Jaką rolę akcesoria grają w życiu geeka? Powiedzieć, że czynią je łatwiejszym (do zniesienia), to za mało. Często są przecież ostatnią deską ratunku. Na przykład taki powerbank – prawie jak kroplówka z internetem i innymi dobrami współczesnej cywilizacji. No i wywołałem wilka z magazynu. Bo do oferty x-komu dołączył właśnie przenośny bank energii z logotypem sklepu – całkiem praktyczny i elegancki. A drogę przetarła mu bezprzewodowa klawiatura, dostępna w dwóch kolorach. Z pewnych źródeł wiem, że to akcesoria, które łatwo pokochać. Dlaczego?

Są uniwersalne

To oznacza, że skorzystasz z nich nawet wtedy, jeśli w Twoim wyposażeniu znajdują się nadgryzione jabłka, robociki i okienka. Klawiatura x-kom Aluminium Wireless współpracuje z systemami Mac OS X i iOS, Android i Windows. Z kolei powerbank x-kom o pojemności 10000 mAh uzupełnia energię urządzeń wyposażonych w złącza USB A, USB C, mini-USB, mikro-USB oraz Lightning. Do tego wspiera ładowanie indukcyjne oraz technologię Quick Charge. Nigdy więcej problemów z kompatybilnością.

Są solidnie wykonane

Dzielnie zniosą więc z Tobą trudy każdego dnia. Ramkę klawiatury wykonano z wytrzymałego i nieźle prezentującego się aluminium. Dzięki temu raczej nie zaszkodzą jej przypadkowe upadki będące wynikiem wytężonej pracy walki o to, kto włącza następne wideo na YouTubie. A zamknięty w obudowie z wysokiej jakości tworzywa sztucznego powerbank przetrwa trudy podróży – nawet w towarzystwie innych akcesoriów i przenośnych sprzętów.

Są mobilne

Czyli mogą towarzyszyć Ci wszędzie. Z klawiaturą x-kom wygodnie ułożysz się w upatrzonym miejscu i będziesz kontynuować pracę w taki sposób, w jaki lubisz. Z łatwością znajdziesz też dla niej miejsce w plecaku. Wspominam o tym dlatego, że do jej wyspowego układu przełączników wykonanych w technologii X-Scissors można szybko się przyzwyczaić. I wtedy trudno już zadowolić się czym innym. Powerbank ze stacją ładującą możesz za to położyć na biurku lub – po oddzieleniu go od modułu – spakować do torebki albo plecaka, by źródło energii mieć zawsze pod ręką.

Są po prostu eleganckie

Smukłe i minimalistyczne – doskonale dopasowane do biznesowego stylu. Ale i luźniejsze stylizacje na pewno przez nie nic nie stracą. Potwierdzają to zresztą zdjęcia.

Bo to akcesoria x-kom

A to oznacza, że w rozsądnej cenie otrzymujesz dobrą i sprawdzoną jakość oraz wysoki komfort codziennego używania. Więcej o możliwościach klawiatur i powerbanku x-kom dowiesz się na kartach produktowych.

Sprawdź srebrną klawiaturę x-kom Aluminium Wireless Keyboard, czarną x-kom Aluminium Wireless Keyboard oraz x-kom Power Bank 10000 mAh