Kup lifestylowe peryferia aż do 31% taniej

W nadchodzącym roku chcesz więcej tworzyć? A może planujesz nauczyć się nowych trików na deskorolce lub rowerze? Jesteśmy z Tobą. Teraz w promocji x-komu lifestylowe, komfortowe akcesoria kupisz nawet o 31% taniej. Akcja trwa do 25.01.2022 więc nie ma na co czekać.

Komfortowe peryferia jeszcze taniej

Pomóż sobie się rozwijać, skorzystaj z promocji i zainwestuj w siebie. Kup taniej i zyskaj więcej. Wkrocz w 2022 rok z nowym sprzętem i nie szukaj wymówek. Realizuj swoje noworoczne postanowienia z x-komem. Teraz komfortowe akcesoria taniej. Nie czekaj.

ADATA HD710 PRO 5TB USB 3.2 Gen. 1

Czas zdefiniować pojęcie dysku zewnętrznego na nowo. Model HD710P cechuje się zgodnością ze standardami IP68 dla odporności na pył i wodoszczelność. Posiada 5 TB miejsca na Twoje dane, które zabezpiecza trójwarstwową konstrukcją ochronną. Doskonale nadaje się na wycieczki polowe i górskie; na plażę, czy po prostu na spacer. Cały dysk warzy zaledwie 390 gramów i posiada kompaktowe wymiary, dzięki czemu zmieścisz go do każdego plecaka, czy torby.

Silver Monkey Business Office Wireless Set

Usprawnij swoją pracę z Silver Monkey Business Office Wireless Set i popraw swoją wydajność. Pracuj wydajniej i łatwiej dzięki komfortowej i wygodnej klawiaturze, oraz dokładnej i nowoczesnej myszce. Dzięki zestawowi bezprzewodowemu z łatwością zadbasz o porządek na biurku i zapewnisz sobie przestrzeń działania – nawet do 15 metrów od komputera. Bezprzewodowy zestaw Silver Monkey Business Office to idealne rozwiązanie do pracy na co dzień i zwiększenie swojej efektywności. Pracuj łatwiej w 2022 roku.

Ponadto w ramach promocji mamy dla Was kontrolery do gier, głośniki, słuchawki, kable, przejściówki i wiele, wiele więcej.

Pobierz aplikację x-kom i korzystaj z promocji jeszcze szybciej

W naszej aplikacji mobilnej promocje startują 2 godziny wcześniej. Zainstaluj aplikację x-kom, aby zyskać szybszy dostęp do promocji. Akcja trwa od 19.01.2022 r; od godziny 7.00 w naszej aplikacji i od 9.00 na stronie x-kom. Akcja trwa do 25.01.2022 r. Nie łączy się z innymi promocjami.

Darmowy zwrot w Paczkomacie InPost

Zakupione peryferia z tej promocji zwrócisz za darmo przy użyciu paczkomatu. Masz na to 15 dni od dnia zakupu towaru. Zobacz, jak skorzystać z darmowego zwrotu z Paczkomatem Inpost

Zobacz wszystkie komfortowe akcesoria objęte promocją