Wyniki konkursu na crash test Targus

Konkurs na najbardziej szalony crash test toreb Targus zakończył się. Pora poznać nazwiska zwycięzców. Zobacz, czy i Ty jesteś wśród laureatów.

Rozstrzygnięcie konkursu

Czas wyłonić zwycięzców konkursu, którego zadaniem było podanie pomysłu na oryginalny crash test toreb Targus. Przypomnę tylko, że mieliśmy do rozdania aż 8 nagród.

W imieniu jury dziękuję za udział w konkursie i nie przedłużając, przechodzę do listy laureatów. Oto oni (w kolejności przyznania nagród podanych w regulaminie):

 1. Wojciech Chełmecki
 2. Fabian Strzelczyk
 3. Przemysław Wiśniewski
 4. Weronika Kidankiewicz
 5. Daniel Adamczewski
 6. Justyna Lenk
 7. Michał Dreczka
 8. Michał Wolarz

Wszystkim Wam gratuluję, wypatrujcie na skrzynkach mejli z dalszymi instrukcjami. Oczywiście zapraszam do udziału w kolejnych konkursach – te już wkrótce.

Jak dobre są produkty Targusa?

Targus deklaruje, że jego torby są bardzo dobre. Potwierdzeniem tych słów jest nie tylko własna opinia, ale i dożywotnia gwarancja. To chyba o czymś świadczy, prawda?

Ja jednak bywam niedowiarkiem i postanowiłem zobaczyć, co takiego mają w sobie torby Targusa. Dosłownie! Rozciąłem je i poszatkowałem na drobne kawałki, żeby sprawdzić, jak są zbudowane i jak chronią transportowanego laptopa. Przeczytasz o tym w artykule:

A jaki Ty masz pomysł na crash test torby?

Teraz najlepsze, czyli zadanie konkursowe! Najpierw przeczytaj powyższy artykuł. Żeby wykonać zadanie, przyda Ci się zawarta w nim wiedza dotycząca budowy toreb na laptopy.

Twoje zadanie

Wyobraź sobie, że to Ty przeprowadzasz crash test:

Jakich narzędzi i metod użyjesz, żeby sprawdzić wytrzymałość toreb Targus? Skorzystać możesz ze wszystkiego, co znajduje się w domu.

Praca może być przygotowana w formie:

 • Zdjęcia
 • Grafiki
 • Krótkiego filmu (może być link do materiału na swoim kanale YouTube)
 • Tekstu (maksymalnie 200 znaków ze spacjami)

Pamiętaj, nasze jury liczy na kreatywność i poczucie humoru. Puść zatem wodze fantazji, przecież w Twoim domu znajduje się tak wiele różnych przedmiotów 😉

Zasady konkursu

 1. Przeczytaj artykuł o crash teście i stwórz pracę na temat: Jakich narzędzi i metod użyjesz, żeby sprawdzić wytrzymałość toreb Targus?
 2. Zgłoszenie wyślij na adres: konkurs@x-kom.pl do 05.08.2020.
 3. Jury wybierze 8 najlepszych, najbardziej kreatywnych prac i nagrodzi je produktami Targus.

Konkurs trwa od 29.07 do 05.08.2020. Wyniki ogłosimy 19.08.2020. Szczegóły znajdziesz w regulaminie.

Czekam na zgłoszenia i życzę powodzenia! 😊

Pamiętaj – zgłoszenia wysyłaj mailem – nie umieszczaj ich w komentarzu.