Ogłaszamy konkurs! Do wygrania torby i plecak Targus

Chcesz mieć torbę albo plecak marki Targus? Nic prostszego – weź udział w naszym konkursie. Wykaż się kreatywnością i zdobądź jedną z 8 nagród! Tak, mamy ich dużo, a wszystko, co musisz zrobić, to zgłosić swą pracę. Co powinna zawierać? Szczegóły poniżej.

Jak dobre są produkty Targusa?

Targus deklaruje, że jego torby są bardzo dobre. Potwierdzeniem tych słów jest nie tylko własna opinia, ale i dożywotnia gwarancja. To chyba o czymś świadczy, prawda?

Ja jednak bywam niedowiarkiem i postanowiłem zobaczyć, co takiego mają w sobie torby Targusa. Dosłownie! Rozciąłem je i poszatkowałem na drobne kawałki, żeby sprawdzić, jak są zbudowane i jak chronią transportowanego laptopa. Przeczytasz o tym w artykule:

A jaki Ty masz pomysł na crash test torby?

Teraz najlepsze, czyli zadanie konkursowe! Najpierw przeczytaj powyższy artykuł. Żeby wykonać zadanie, przyda Ci się zawarta w nim wiedza dotycząca budowy toreb na laptopy.

Twoje zadanie

Wyobraź sobie, że to Ty przeprowadzasz crash test:

Jakich narzędzi i metod użyjesz, żeby sprawdzić wytrzymałość toreb Targus? Skorzystać możesz ze wszystkiego, co znajduje się w domu.

Praca może być przygotowana w formie:

  • Zdjęcia
  • Grafiki
  • Krótkiego filmu (może być link do materiału na swoim kanale YouTube)
  • Tekstu (maksymalnie 200 znaków ze spacjami)

Pamiętaj, nasze jury liczy na kreatywność i poczucie humoru. Puść zatem wodze fantazji, przecież w Twoim domu znajduje się tak wiele różnych przedmiotów 😉

Zasady konkursu

  1. Przeczytaj artykuł o crash teście i stwórz pracę na temat: Jakich narzędzi i metod użyjesz, żeby sprawdzić wytrzymałość toreb Targus?
  2. Zgłoszenie wyślij na adres: konkurs@x-kom.pl do 05.08.2020.
  3. Jury wybierze 8 najlepszych, najbardziej kreatywnych prac i nagrodzi je produktami Targus.

Konkurs trwa od 29.07 do 05.08.2020. Wyniki ogłosimy 19.08.2020. Szczegóły znajdziesz w regulaminie.

Czekam na zgłoszenia i życzę powodzenia! 😊

Pamiętaj – zgłoszenia wysyłaj mailem – nie umieszczaj ich w komentarzu.