NVIDIA Charity Stream. Gra toczy się o pomoc dla seniorów

To już piąta edycja akcji charytatywnej NVIDIA, której celem jest pomoc Stowarzyszeniu mali bracia Ubogich. Znani gracze i osobistości, wraz z NVIDIA Polska na czele, wezmą udział w charytatywnej, 60-godzinnej transmisji live, podczas której będą zbierać pieniądze dla starszych osób. Jednym z partnerów akcji jest sklep x-kom.

60 godzin transmisji live w szczytnym celu

Akcja charytatywna, zainicjonowana przez NVIDIA Polska, to chęć pomocy starszym osobom. Podczas 60-godzinnej transmisji live, zaproszone gwiazdy oraz osobistości postarają się zebrać jak największą kwotę dla seniorów objętych opieką Stowarzyszenia mali bracia Ubogich. Główną ideą NVIDIA Charity Stream jest więc pomoc materialna dla najbardziej potrzebujących. Gracze chcą również w ten sposób zsolidaryzować się z osobami w wieku podeszłym oraz pokazać, jak wspaniała i zjednoczona potrafi być ich społeczność.

W trakcie charytatywnego streamu można spodziewać się naprawdę wielu atrakcji. Streamerzy będą grać zarówno tytuły AAA, e-sportowe, jak i w pozycje twórców niezależnych – w trakcie wszystkich toczyć się będzie zbiórka pieniężna poprzez PayPal. Zostaną również przeprowadzone aukcje sprzętowe oraz sprzedaż produktów OMEN by HP, z których zysk zostanie przekazany na konto Stowarzyszenia.

NVIDIA Charity Stream Geex
Źródło: NVIDIA

Sklep x-kom dołącza do NVIDIA Charity Stream

Zastanawiacie się nad kupnem nowego sprzętu i chcecie dołączyć do akcji? Macie taką możliwość, nabywając wybrany sprzęt OMEN by HP w sklepie x-kom podczas trwania transmisji. Otóż, część zysku z każdej zakupionej w tym czasie sztuki, zostanie przekazana dla Stowarzyszenia mali bracia Ubogich. Pomożecie?

NVIDIA laptop
Źródło: NVIDIA

Sprawdź laptopy OMEN by HP biorące udział w akcji

Nie wiecie, który wybrać? Nie ma problemu. Na Geex przeczytacie recenzje:

Kiedy i gdzie oglądać NVIDIA Charity Stream?

Charytatywna transmisja rozpocznie się 13 grudnia o godzinie 10:00 i potrwa dokładnie 60 godzin, czyli do 15 grudnia.

NVIDIA Charity Stream możecie oglądać na stronie NVIDIA lub na Twitchu:

Liczymy, że będziecie z nami i razem poprawimy standard życia seniorów w Polsce.

Bo jak nie my, to kto?

Sięgnijcie po więcej informacji na oficjalną stronę wydarzenia NVIDIA Charity Stream