Nie musisz już czekać. Zrób zakupy z dostawą w ten sam dzień

x-kom stale się rozwija, wprowadzając różne innowacje i nowe możliwości, a jakość dostawy jest jedną z dziedzin, na którą od zawsze kładzie ogromny nacisk. Niedawno wprowadzono usługę, dzięki której zamówione produkty możesz mieć dostarczone do domu już tego samego dnia. Sprawdź szczegóły.

Dostawa tego samego dnia zmienia zasady gry

Czy zakupy online to najlepszy wynalazek XXI wieku? Tego nie wiemy, ale na pewno jest to absolutny game changer dla wielu osób. Kupowanie przedmiotów online ma rzeczywiście wiele zalet, takich jak możliwość wygodnego robienia zakupów w zaciszu własnego domu, możliwość łatwiejszego porównywania produktów, a tym samym znalezienia najlepszej ceny, specjalnych promocji i wielu innych. 

Główną wadą w porównaniu do kupowania w tradycyjny sposób, oprócz braku wrażeń dotykowych z towarem, jest zwykle czas dostawy. Ten ostatni problem może zniknąć za sprawą nowej usługi, jaką ostatnio wprowadził x-kom. Chodzi o zakupy z dostawą w ten sam dzień.

Jak to działa? Po prostu wybierasz produkt, jaki chcesz kupić i nie musisz już martwić się o nic więcej. Weź kąpiel, przygotuj sobie popcorn i czekaj na kuriera, który już za kilka godzin przyniesie Twój wymarzony sprzęt.

Usługa dostawy produktów tego samego dnia to łatwy i wygodny sposób na zaoszczędzenie czasu i energii. Jest to idealna opcja dla zapracowanych osób oraz dla tych, którzy po prostu cenią sobie wygodę.

Jak skorzystać z dostawy w ten sam dzień?

Na ten moment usługa jest dostępna tylko w Warszawie, ale sklep planuje w przyszłości rozszerzyć ją też na inne miasta. Koszt takiej dostawy wynosi 29 zł.

Pamiętaj także, że produkt musi być dostępny w jednym z trzech salonów x-komu w Warszawie. Jeśli składasz zamówienie na kilka produktów, każdy z nich musi być dostępny w tym samym salonie. Ponadto produkty, które zamówisz nie mogą przekraczać wymiarów 60x40x40 cm oraz wagi 15 kg.

Aby skorzystać z dostawy w ten sam dzień:

  • wybierz dostawę na adres, który jest obsługiwany. Możesz go sprawdzić tutaj;
  • wybierz produkty z jednego salonu;
  • złóż zamówienie do godziny 11.30 ( żeby otrzymać je w godzinach 14:00 – 18:00) lub 15.30 (żeby otrzymać je w godzinach 18:00-22:00).

Dajcie znać, co sądzicie o tej usłudze i czy chcielibyście, aby x-kom wprowadził ją także w Waszym mieście.

Sprawdź wszystkie szczegóły dotyczące dostawy w ten sam dzień