Nasza aplikacja – Twoja innowacja. Weź udział w konkursie i zgarnij nagrodę

Kwiecień plecień, bo przeplata – trochę zimy, trochę lata. Za oknem zmienia się pogoda, a u nas – aplikacja. I to niezależnie od pory roku. Ciągle pracujemy nad wprowadzeniem ulepszeń i innowacji. Ciągle też staramy się korzystać z propozycji podrzucanych przez użytkowników z pomysłowymi głowami. I to właśnie do nich kierujemy nasz nowy konkurs, w którym stawką są atrakcyjne nagrody rzeczowe od Xiaomi oraz usprawnienie aplikacji.

Podziel się pomysłem na innowację w aplikacji mobilnej

Aplikacja mobilna x-kom to nie tylko sposób na wygodne korzystanie ze sklepu na smartfonach. To także wiele cyklicznych promocji i akcji, które są dostępne wyłącznie dla użytkowników aplikacji oraz możliwość skorzystania z darmowej dostawy do Paczkomatu. Więcej o poszczególnych funkcjach dowiesz się z filmów, które od dzisiaj sukcesywnie będziemy prezentować na stronie konkursowej.

Nie masz jeszcze aplikacji? Pobierz ją.

AppStoreGoogle PlayAppGallery

Z czym natomiast związany jest sam konkurs? Z propozycjami przyszłych zmian i nowych funkcji w aplikacji. Opisz nam – w maksymalnie 600 znakach ze spacją – pomysł, na którego realizację czekasz najbardziej. Taki, który pomógłby uczynić aplikację x-kom jeszcze bardziej przyjazną i użyteczną. Następnie wyślij go i oczekuj ogłoszenia wyników.

Na pomysłowych Dobromirów czekają nagrody, które bez wątpienia przydadzą się podczas zbliżającej się majówki (choć oczywiście nie tylko):

Jak wziąć udział w naszym konkursie?

  1. Wejdź na stronę konkursową.
  2. Przedstaw w formularzu zgłoszeniowym, w maksymalnie 600 zzs, propozycję innowacji, na którą w naszej aplikacji mobilnej czekasz najbardziej – pamiętaj o uzasadnieniu swojego pomysłu.
  3. Uzupełnij swoje dane i prześlij formularz.
  4. Oczekuj ogłoszenia wyników konkursu.

Konkurs rusza 14 kwietnia 2021 roku i dobiega końca 3 maja 2021 roku. Więcej szczegółów znajdziesz w regulaminie.

Podziel się pomysłem na innowację w aplikacji mobilnej i wygraj jedną z nagród