Meet Point 2019 nasze! x-kom team zwycięża w turnieju

Na PGE Narodowym zakończył się finał kwalifikacji do Game Clash Masters. Spieszymy poinformować, że Meet Point 2019 wzięte, a awans stał się łupem x-kom team. Teraz szykujemy się do GCM, które odbędzie się w Gdyni, pod koniec września 2019.

Pociągi dla nas!

Droga do zwycięstwa na mapie de_train nie tak równa, jak szyny kolejowe. Starcie obfitowało w nieustanną wymianę ciosów, a nasi nie dali się wybić z rytmu gry ani na moment. W rezultacie Paweł „reatz” Jańczak i spółka tryumfowali zarówno w roli terrorystów, jak i antyterrorystów. Obydwa starcia zapisaliśmy z korzyścią na swoim koncie.

Finały na Nuke

Oskar „oskarish” Stenborowski z zespołem narzucili rywalom tempo już w pierwszych sekundach, z marszu zdobywając przewagę. Również w drugiej rundzie pistoletowej x-kom team był górą, zapewniając sobie miejsce na finałach LAN Games Clash Masters. Zagra na nich łącznie 8 drużyn.

Gdynia Game Clash Masters – nadchodzimy!

Oczywiście wygrana na Meet Point 2019 nie sprawi, że spoczniemy na laurach. Prawdziwym wyzwaniem będzie wrześniowy turniej w Gdyni. Tam spotkają się najlepsi z najlepszych. Tam będziemy walczyć o najwyższe laury.

Więcej o zawodnikach x-kom team przeczytasz na
stronie zespołu