Marvel Mania w al.to – odkryj świat ulubionych superbohaterów i oddaj się wspaniałej przygodzie

Marvelowskie imperium nie ma przed Tobą żadnych tajemnic, a w świecie superbohaterów orientujesz się jak mało kto? Dla wszystkich, którzy śledzą przygody Avengersów i z wypiekami na twarzy czekają na kolejne historie o heroesach, mamy dobrą wiadomość. W sklepie al.to wystartowała Marvel Mania – znajdziesz tu wszystko, co zapewni Ci tytuł fana wszech czasów.

Marvel Mania w al.to – odkryj fascynujący świat Avengersów

Odwiedź sklep al.to i daj się porwać niesamowitej przygodzie wraz z ulubionymi superbohaterami. Czekają na Ciebie akcesoria, klocki, gry i puzzle, dzięki którym wgłębisz się w marvelowskie uniwersum. Oferta nie rozczaruje także kolekcjonerów figurek – Iron Man, Kapitan Ameryka, Spider-Man, Hulk i wiele innych pomniejszonych wersji kultowych postaci czeka, by ozdobić fanowski pokój. 

Nie zabraknie też gadżetów premium, dzięki którym możesz poczuć się zupełnie tak, jak ulubiony bohater. Wybierz rękawicę nieskończoności z serii Marvel Legends i obudź drzemiące w sobie supermoce. Niesamowite efekty świetlne, zginane elektroniczne palce i dźwięki, które przeniosą Cię do świata Avengersów – to i wiele innych interaktywnych gadżetów czeka w al.to. W ofercie znajdzie się też coś dla najmłodszych. Hulajnogi napędzane energią superbohaterów dadzą moc do odkrywania nowych, wspaniałych przygód.

Wejdź do świata Lego Marvel Super Heroes 

Jeśli Twoim drugim żywiołem, zaraz po Avengersach, jest zamiłowanie do konstruowania własnego supermocarstwa – połącz te dwie pasje i sięgnij po zestaw Lego Marvel Super Heroes. Buduj laboratorium Iron Mana, ocal okręt superbohaterów i odtwarzaj najlepsze sceny z filmów na własnych zasadach.  Poznaj wyjątkowe zestawy Lego. 

Kolekcjonerskie perełki sprawią radość każdemu miłośnikowi świata filmów i komiksów. Sprawdź wszystkie produkty wchodzące w skład Marvel Manii.