Gdy laptop idzie do serwisu, x-kom wypożyczy Ci sprzęt zastępczy

Skala pracy i nauki zdalnej zmieniły podejście do laptopów, które stały się urządzeniami bardzo osobistymi. Awaria i spowodowane nią rozstanie ze sprzętem może być bardzo bolesne, szczególnie gdy sam sobie jesteś szefem. Gdy nie masz urządzenia zastępczego, x-kom wypożyczy Ci takie na cały okres pobytu laptopa w serwisie.

Jedna, niezmienna kwota za cały okres wypożyczenia

Gdy pojawią się problemy ze sprzętem, ciężko wyrokować, co dokładnie uległo awarii. Nie sposób też przewidzieć, ile potrwa naprawa. W technologii jest trochę jak w medycynie – wiele usterek ma podobne objawy i dopiero wnikliwa ekspertyza serwisu pozwala precyzyjnie ustalić przyczynę usterki.

Zdarza się przecież, że coś, co wygląda na błahą kwestię, naprawialną niemalże od ręki. Potem okazuje się, że sprawa jest dużo bardziej skomplikowana. Czas ucieka, denerwujesz się, bo zostajesz bez sprzętu do pracy, a naprawa wydłuża się…

I tu pojawia się nowa usługa x-komu: wypożyczenie laptopa zastępczego. Usługa w stałej cenie 189 zł za cały okres wypożyczenia sprzętu. Nie ma znaczenia, jakiej marki jest laptop wysyłany do serwisu, ile kosztował, ani jaką ma konfigurację. Kwota wypożyczenia nie wzrośnie ani o złotówkę. Co więcej, w cenę 189 zł wliczony jest także transport urządzenia pod wskazany przez Ciebie adres. Zwrot wypożyczonego laptopa do x-komu również odbywa się na nasz koszt.

Usługa wypożyczenia tylko przez serwis x-kom

Z usługi wypożyczenia skorzystasz tylko wtedy, gdy zgłosisz usterkę przez serwis x-kom. Rzecz jasna Twój laptop musi być kupiony w naszym sklepie.

  1. Najpierw zgłoś usterkę przez zakładkę Zwroty i reklamacje. Oddaj zepsutego laptopa w salonie lub prześlij go na adres serwisu x-komu: ul. Bojemskiego 25 dok 19, 42-202 Częstochowa.
  2. Następnie wykup usługę Wypożyczenie sprzętu zastępczego i zaczekaj na telefon od naszego doradcy.
  3. Odbierz laptop zastępczy i pracuj na nim do chwili powrotu Twojego notebooka z naprawy.
  4. Odeślij do nas sprzęt zastępczy.

Rozwiązanie oferowane przez x-kom jest unikalne, m.in. ze względu na opcję skorzystania ze sprzętu doraźnie, bez konieczności kupowania dodatkowego ubezpieczenia w momencie nabycia nowego laptopa. W tym przypadku pomoc świadczona jest w chwili szczególnej, gdy wiesz, że nie możesz sobie pozwolić na przerwę w pracy.

Szczegóły oferty znajdziesz w regulaminie.

Wykup usługę wypożyczenia laptopa w x-komie