Laptop marzeń – wypełnij ankietę i wygraj grę Wolfenstein II: Youngblood

Termin – idealny laptop – dla każdego znaczy co innego i gdyby zapytać 100 ludzi uzyskalibyśmy pewnie 100 różnych odpowiedzi. Dziś ciekawi nas Twoje zdanie. Wystarczy, że wypełnisz krótką ankietę, co zajmie Ci maksimum 2 minuty, by stanąć przed szansą wygrania gry Wolfenstein II: Youngblood.

Opowiedz o swoim wymarzonym laptopie

Jeśli się dobrze zastanowić, pod terminem laptop kryje się olbrzymia ilość urządzeń. Z pozoru podobnych, a jednak diametralnie różnych, bo przecież już dana półka cenowa oferuje bardzo duży wybór. A to dopiero początek.

Trzeba znać przeznaczenie sprzętu, wybrać system operacyjny i zdecydować się na określoną przekątną ekranu. Jednocześnie określić, czy ma być matowa, czy jednak błyszcząca? Równie ważny jest rodzaj matrycy, częstotliwość odświeżania, w końcu rozdzielczość oraz dostępne technologie obrazu, jak choćby te chroniące wzrok i zapewniające płynność wyświetlania klatek obrazu.

Ankieta NVIDIA do wygrania gra Wolfenstein II
A to dopiero kwestie związane z ekranem… Musimy się jeszcze przyjrzeć procesorowi, karcie graficznej, pamięci RAM, chłodzeniu, klawiaturze, baterii, wadze, obudowie, kolorom, portom – aż trudno wymienić to wszystko na jednym wdechu. Niemniej trzeba dokonać wyboru. Firma NVIDIA ciekawa jest Twoich preferencji, co do parametrów i wyglądu notebooka.

Wygraj grę Wolfenstein II: Youngblood

Pod tym linkiem znajdziesz ankietę z pytaniami zamkniętymi i jednym pytaniem otwartym. Jej wypełnienie zajmie Ci maksymalnie 2 minuty. Po wysłaniu czekaj na ogłoszenie wyników, które zostaną ogłoszone na fanpage NVIDIA. Do wygrania gra Wolfenstein II: Youngblood. Powodzenia!