A jak Ty ćwiczysz ze sprzętem elektronicznym w domu? Pochwal się w konkursie i wygraj smartwatch

Czujesz już wiosnę w powietrzu? To oznacza jedno – trzeba robić formę na lato. O motywację do ćwiczeń jednak trudno, poza tym wypada mieć odpowiednie przyrządy albo karnet na siłownię. Ale czy to na pewno konieczne? Pokaż nam, jak ćwiczysz przy użyciu sprzętu elektronicznego, który masz w domu i wygraj smartwatch Samsung. Poznaj szczegóły konkursu.

Wyciśnij z siebie siódme poty i weź udział konkursie na Instagramie

Owszem, żeby wziąć udział w konkursie, musisz się trochę napocić. I to dosłownie, gdyż przed Tobą stoi jedno zadanie – pokaż nam, jak ćwiczysz ze sprzętem elektronicznym, który masz w domu. Nie chodzi po prostu o bieganie w słuchawkach czy trening z Chodakowską w telewizorze, o nie! Postaw przed sobą wyzwanie i zaskocz nas kreatywnością.

Wyciśniesz G4M3R-a HERO na klatę, czy wolisz robić bicki powerbankami? A może pokażesz, jakie urządzenie idealnie nadaje się do jogi? Opublikuj w poście lub w rolce na swoim Instagramie film, zdjęcie, grafikę lub połączenie tych technik. Opisz krótko swój materiał i dodaj hasztag #xkomtrening . Pamiętaj jednak, że praca musi być w 100% Twoim dziełem – tak jak w sporcie, nie ma dróg na skróty. Ale nagrody zdecydowanie są tego warte.

Jesteś gotowy podjąć wyzwanie i trenować z x-komem? Nie zwlekaj – zgłoszenia przyjmujemy do 27 marca 2022 roku. Szczegóły poznasz w regulaminie konkursu.

Trenuj z x-komem – jakie nagrody czekają na laureatów?

Nie wahaj się z wrzuceniem swojego treningu na Instagrama. Czekają na Ciebie smartwatche, które nawet domowe ćwiczenia wyniosą na elitarny poziom.

Laureat pierwszego miejsca otrzyma Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm. To wykonany ze stali nierdzewnej, klasycznie elegancki i bardzo wytrzymały smartwatch. Posiada kilkadziesiąt opcji treningowych i wszystkie najnowocześniejsze funkcje oczekiwane w inteligentnym zegarku. Chociażby dzięki analizie składu ciała i EKG precyzyjnie sprawdzisz postępy w treningach i stan organizmu.

Nagrodą za drugie miejsce jest Samsung Galaxy Watch 4 Aluminium 44mm. Chociaż wyróżnia go minimalistyczny, stylowy design, to może pochwalić się niemal pancerną wytrzymałością. To zasługa standardu wytrzymałości klasy wojskowej MIL-STD-810G, więc upadek na twarde podłoże powinien znieść bez uszczerbku.

A zamiast brązowego medalu czeka różowo-złoty zegarek. Samsung Galaxy Watch 4 Aluminium 40mm to mniejszy brat modelu 44mm, ale oferuje ten sam wachlarz opcji treningowych, znakomitą wytrzymałość i przykuwający wzrok design.

 

Weź udział w konkursie i wygraj smartwatch Samsung