Idą święta: Oglądaj świąteczne wideoporadniki x-kom

Jest niemal połowa grudnia. Czas zatem najwyższy na skompletowanie gwiazdkowych prezentów. Jeżeli jednak nadal nie macie pomysłu, a sen z powiek spędza Wam pytanie: jaki prezent będzie trafionym wyborem pod choinkę, koniecznie obejrzyjcie serię świątecznych wideoporadników, które znajdziecie na x-komowym kanale YouTube.

Co kupić pod choinkę #1: Gaming

Chcecie znaleźć odpowiedni prezent dla gracza? Zastanawiacie się, jaki będzie odpowiedni lub z czego może być on najbardziej zadowolony? Myszka, klawiatura, a może zupełnie inne akcesorium? Z pomocą w tym zakresie przychodzi nasz ekspert – Grzegorz „Xaorus” Rycki, który podpowiada, jak wybrać prezent dla bliskiego Wam gamera.

Co kupić pod choinkę #2: Gadżety

Jeżeli szukacie prezentu dla prawdziwego fana nowinek technologicznych albo chcecie wybrać coś dla miłośnika gadżetów, to koniecznie zajrzyjcie do tego wideoporadnika. Dobrą radą, wspartą konkretnymi propozycjami prezentowymi, służy tu znany i lubiany Konrad „Kondzio24” Mihułka. Konkretną dawkę inspiracji na świąteczne prezenty dla technologicznych maniaków macie tutaj gwarantowaną.

Co kupić pod choinkę #3: Komponenty & PC

Atrakcyjny laptop i odpowiednio dobrane komponenty to wyższa szkoła jazdy. Na szczęście z pomocą w zakresie przychodzą nasi eksperci: Jarek „Black” Arczyński oraz Piotr „Lipton” Szymański. Z niezwykłą lekkością biorą się za ciężki kaliber i przypominają, że laptop i desktop to nie tylko narzędzia do rozrywki, ale i sprzęt przeznaczony do pracy. Dowiecie się od nich, co wziąć pod uwagę, aby wybór sprzętu i podzespołów na świąteczny prezent był trafiony&

Co kupić pod choinkę #4: Monitory

Jakie monitory warto wziąć pod uwagę na świąteczny prezent? Co powinien posiadać wymarzony ekran dla gracza? I w końcu – czy czas reakcji i częstotliwość odświeżania to jedyne kryteria doboru takiego sprzętu? Na te i wiele innych pytań związanych z kupnem perfekcyjnego monitora na świąteczny prezent z niezwykłą swobodą odpowiada Karol „Hutson” Hutny.

Co kupić pod choinkę #5: Gry na prezent

Zastanawiacie się, na jaki tytuł minionego roku postawić, aby był idealnym prezentem dla gracza? Co będzie perfekcyjnym uzupełnieniem kolekcji? Zainspirujcie się propozycjami jedynej w swoim rodzaju Kingi Kujawskiej, która z niewymuszonym urokiem opowiada o swoich typach. Lekka i zabawna forma świątecznego wideoporadnika z Kingą w roli głównej to pewnik, że gracz otrzyma grę, która dostarczy mu odpowiednią dozę rozrywki. 

Sięgnij po więcej inspiracji na prezenty pod choinkę i zobacz nasz Prezentownik na Święta Bożego Narodzenia 2020