Szukasz pomysłu na prezent? Sprawdź świąteczne wideoporadniki x-komu

Święta coraz bliżej, zatem najwyższy czas skompletować wszystkie gwiazdkowe podarunki. Jeżeli jeszcze nie masz pomysłu, co kupić, to koniecznie sprawdź x-komowe wideoporadniki świąteczne z inspiracjami na prezenty dla gadżeciarzy, graczy i kinomanów. Jaki podarunek będzie trafnym wyborem pod choinkę w 2022 roku? Zobacz nagrania z kanału x-komu na YouTube.

Jaki prezent dla gadżeciarza w 2022 roku? Kondzio poleca

Chcesz znaleźć odpowiedni prezent dla osoby, która uwielbia otaczać się nowoczesnymi gadżetami? Jest na bieżąco ze wszystkimi technologicznymi nowinkami, a w jej życiu dominują inteligentne rozwiązania? Zobacz, jaki prezent pod choinkę sprawdzi się najlepiej.

Konrad „Kondzio42” Mihułka przygotował najlepsze świąteczne zestawienie prezentów dla gadżeciarzy. W materiale znajdziesz inspiracje na akcesoria GSM, ale oczywiście nie zabrakło także samych smartfonów. Do tego Kondzio wytypował najciekawsze produkty smart home, akcesoria dla aktywnych sportowo (albo tych, którzy aktywni dopiero planują być) oraz kwintesencję gadżetu – dron.

Jaki prezent dla kinomana wybrać w 2022 roku? Polecają Hutson i Mortis

To zdecydowanie długometrażowy świąteczny poradnik wideo. Jednak nie ma się co dziwić. Znalazło się tam mnóstwo trafnych inspiracji na świąteczny prezent dla prawdziwych kinomanów, którzy nie oglądają tylko „Kevina…” od święta, ale w świecie filmu i mediów żyją na co dzień.

Chłopaki Hutson i Mortis przygotowali zestawienie nie tylko najlepszych telewizorów, ale także monitorów i gadżetów, które ulepszą filmowy seans w domu. Brzmi ciekawie? To kliknij play poniżej:

Jaki prezent dla gracza kupić w 2022 roku? Grzesiek Xaorus poleca

Jeżeli szukasz prezentu dla prawdziwego fana światów wykreowanych w grach, koniecznie sprawdź wideoporadnik świąteczny od Grzegorza „Xaorusa” Rycko, który pomoże Ci wybrać coś wyjątkowego dla gamera. W zestawieniu znajdziesz inspiracje na prezenty z różnych kategorii. Oczywiście nie mogło zabraknąć myszek i klawiatur, ale są także gadżety niezbędne dla streamerów.

Zobacz, co o najlepszych prezentach dla gracza opowiada Grzegorz „Xaorus” Rycko:

Jaki prezent na święta dla…

Świąteczne podarunki wybierasz zgodnie z zainteresowaniami i charakterem obdarowywanej osoby? To koniecznie sprawdź nasze kolejne propozycje:

🎶 Jaki prezent dla muzyka?

👨‍💻 Najlepszy prezent dla programisty?

👩‍🎨 Świąteczny prezent dla grafika. Co wybrać?

👨‍💼 Jaki prezent dla biznesmena?

👩‍🎓 Jaki prezent dla ucznia?

🔦 Prezent na święta dla miejskiego eksploratora

Kup najlepsze prezenty na święta dla najbliższych (i dla siebie):