Szukasz pomysłu na prezent? Sprawdź świąteczne wideoporadniki x-komu

Nadszedł czas na ostatnie kompletowanie gwiazdkowych prezentów. Półki sklepowe powoli stają się puste, a to oznacza, że święta są już naprawdę blisko. Jeżeli jeszcze nie masz zaplanowanych gwiazdkowych podarunków to koniecznie sprawdź nasze wideoporadniki świąteczne z podpowiedziami. Jaki prezent będzie trafionym wyborem pod choinkę? Zobaczcie nagrania z kanału x-komu na YouTube.

Co kupić pod choinkę w 2021? #1 Pomysły na prezenty dla gadżeciarzy, sportowców i kinomanów

Chcecie znaleźć odpowiedni prezent dla osób, które uwielbiają być na bieżąco z gadżetami? A może chcecie podarować coś osobie, która regularnie uprawia sport, a w ramach odpoczynku ogląda wszystkie dostępne w internecie seriale? Sprawdźcie, jaki prezent pod choinkę sprawdzi się najlepiej.

Konrad „Kondzio42” Mihułka przygotował najlepsze świąteczne zestawienie. Sprawdź.

Jaki prezent pod choinkę w 2021? #2 Pomysły na prezenty dla graczy 

Jeżeli szukasz prezentu dla prawdziwego fana różnych światów wykreowanych w grach, koniecznie sprawdź wideoporadnik świąteczny, który pomoże Ci wybrać coś wyjątkowego. W zestawieniu znajdziesz inspiracje na prezenty już od 85 złotych. 

Zobacz, co o najlepszych prezentach dla gracza opowiada Grzegorz „Xaorus” Rycko.

Jaki prezent pod choinkę w 2021? #3 Propozycje prezentów dla #PCMR

Nie wiesz, jaki prezent kupić osobie, która zawsze wymaga od swojego sprzętu najwyższej jakości? A może z okazji zbliżających się świąt, chcesz kupić coś wyjątkowego dla siebie? Jeżeli choć na jedno pytanie odpowiadasz „tak”, to z pewnością znajdziesz coś dla siebie w trzecim odcinku z serii wideoporadników świątecznych. Prezenty startują od 125 złotych, więc nie musisz się obawiać wysokich cen. 

Tym razem inspiracje na gwiazdkowe prezenty przygotował Piotr „Lipton” Szymański. Jesteście ciekawi, co on sam chciałby znaleźć pod choinką?

Jaki prezent pod choinkę w 2021? #4 Pomysły na monitory

Jakie monitory warto wziąć pod uwagę na świąteczny prezent? Co powinien posiadać wymarzony ekran dla gracza? I w końcu – czy czas reakcji i częstotliwość odświeżania to jedyne kryteria doboru takiego sprzętu? Sprawdź, co warto wziąć pod uwagę, gdy planujesz kupić bliskiej osobie monitor do grania w ulubione gry.

Najlepsze możliwe podpowiedzi przygotował  Karol „Hutson” Hutny, zapnijcie pasy.

Sprawdź też inne świąteczne poradniki i wybierz najlepszy prezent w konkretnym przedziale cenowym:

🔥Prezent na święta do 50 zł

🔥Prezent na święta do 100 zł

🔥Prezent na święta do 200 zł