Mamy najbardziej geekowe plany lekcji w sieci! Kliknij i pobierz

W tym roku koniec wakacji znów zaskoczył uczniów. Wypoczynek, piękna pogoda, pełen luz, aż tu nagle wrzesień i szkolna ława. Zaraz podadzą rozpiskę zajęć, a Ty, zamiast na zwykłej kartce, zapisz je na naszym planie lekcji. Przygotowaliśmy 3 odjechane, oryginalne wzory, idealne dla geeka. To co, który z nich wybierzesz?

Plan futurystyczny

Pochyły font, dynamiczne wskaźniki i kluczowe informacje w postaci interfejsu użytkownika. Tak prezentuje się nasz pierwszy plan, utrzymany w konwencji futurystycznej.

W szkole lekko nie jest. Dlatego na przedmioty przewidzieliśmy po 9 pozycji na każdy dzień tygodnia, ale mam nadzieję, że aż tyle nie będzie potrzebne 😉

Żeby pobrać, kliknij grafikę.

Plan w stylu retro

Pierwsze gry wideo nieustannie budzą sentyment. Nie tylko u starszych graczy, młodzi równie chętnie odkrywają produkcje sprzed kilkudziesięciu lat, znajdując w tej niewyszukanej pikselozie mnóstwo frajdy. Motyw tego planu lekcji nawiązuje do kultowego Galaxiana z bogatą historią. Mam nadzieję, że jesteś równie niestrudzony, co kapitan statku strącającego nadlatujących kosmitów.

Plan na komponenty

Cóż tam, panie, w komputerze? A tam dzieje się zazwyczaj dużo, tak samo, jak w szkole (szczególnie na przerwach). Projekt tego planu lekcji jest minimalistyczny i najbardziej stonowany. Zakorzeniony w teraźniejszości, z solidną dawką nowoczesności. Logo Geex dyskretnie sugeruje, że jeśli chcesz szukać wiedzy na temat podzespołów komputerowych, zaglądaj na nasz portal. Szczególnie do artykułu z zestawami polecanymi.

Redakcja Geex życzy sukcesów w nauce

Szkołę mamy już wprawdzie za sobą, ale pamiętamy jeszcze, jak to w niej jest 😉 Życzymy Ci zatem edukacyjnych sukcesów i żeby weekendy oraz dni wolne przychodziły jak najprędzej.