Festiwal Zakupów w x-kom, al.to i combat.pl. Zaczynamy od Singles’ Day

Dokładnie rok temu rozpoczęliśmy w x-kom Festiwal Zakupów. Właśnie wtedy po raz pierwszy świętowaliśmy Singles’ Day, będący chińskim odpowiednikiem znanego na całym świecie Black Friday. Tym razem nie może być inaczej. Już w najbliższy piątek 8.11.2019 ruszamy z kolejną edycją długo wyczekiwanego święta promocji. Gotowi na prawdziwą celebrację i eksplozję cen?

O co chodzi w Singels’ Day?

Wszystko zaczęło się w 1993 roku, kiedy to 11 listopada (11.11) ustalono jako oficjalny Dzień Singla. Musicie wiedzieć, że cyfra 1 nie jest tutaj przypadkiem, a jedynie zgrabną metaforą singla, który spotyka kolejnych singli, aby wziąć udział we wspólnym święcie, czyli właśnie Singles’ Day.

Warto wiedzieć, że pomysłodawcami Singles’ Day byli czterej studenci z Nanjing. Stwierdzili oni, że single również zasługują na swoje święto. Później poszło już z górki i okazało się, że Dzień Singla błyskawicznie rozpowszechnił się zarówno na uczelni jak i poza nią, spektakularnie podbijając serca Chińczyków.

Sięgnijcie po szczegółowe informacje odnośnie:

Celebracja Single’s Day

Jak wygląda Dzień Singla w Chinach?

Dzień Singla traktowany jest jako doroczne święto zakupów, celebrowane na równi ze znanym na całym świecie Czarnym Piątkiem. Sprzedawcy prześcigają się w tworzeniu specjalnych promocji, obfitujących w niespotykane na co dzień zniżki – zarówno w sklepach internetowych, jak i stacjonarnych.

Singles’ Day w x-kom, al.to oraz combat.pl

Biorąc pod uwagę, że spora grupa Polaków podczas Singles’ Day korzysta z chińskich serwisów aukcyjnych, w sklepach x-kom, al.to oraz combat.pl postanowiliśmy nieco ułatwić celebrowanie tego czasu i wprowadziliśmy Singles’ Day jako promocję cykliczną, działającą na analogicznych zasadach.

W tym miejscu, polecam zapisanie się do naszego newslettera. Da Wam to pewność, że ze wszystkimi okazjami Singles’ Day, a później całego Festiwalu Zakupów, będziecie przez cały czas na bieżąco.

Zainteresowanych zapraszam również do regularnego odwiedzania portalu Geex, gdzie będziemy informować o najciekawszych okazjach. Dzięki temu nie przegapicie żadnej z nich

Singles Day Geex

Rozkład jazdy podczas Singles’ Day

Obchodzenie Singles’ Day w sklepach x-kom, al.to oraz combat.pl rozpoczniemy już w piątek 8 listopada 2019. Promocja potrwa aż 3 dni, czyli do 11 listopada 2019. Wszystko po to, aby każdy z Was mógł skorzystać ze specjalnie wyselekcjonowanej na tę okazję oferty.

II edycja Festiwalu Zakupów w x-kom rozpocznie się od zapowiadanego Dnia Singla, jednak na tym nie koniec. Największe święto promocji będziemy kontynuować również w ramach Black Friday oraz Cyber Monday. Bądźcie na bieżąco i nie przegapcie tegorocznych okazji.