Brakuje Ci energii do pracy w domu? Wybierz ekspres do kawy i sprawdź, co dostaniesz gratis

Praca z domu przypomina Ci śledztwo kryminalne? Wiele otwartych wątków, mnóstwo opcji i ograniczony czas, żeby dojść z tym wszystkim do ładu? Nie ma wyjścia, trzeba maksymalnie podkręcić koncentrację. Na pewno pomoże w tym piekielnie dobra kawa. Tak samo zresztą – choć może w bardziej niebiańskiej wersji z puszystą pianką – pozwoli złapać chwilę relaksu po wypełnionym zadaniami dniu. A przygotujesz ją we własnych czterech kątach. Wystarczy dobry ekspres, który wybierzesz w sklepie al.to, i to z prezentem w postaci nawet czterech kilogramów aromatycznych ziaren.

Espresso lub czarna – w sam raz do zadań specjalnych

Szybki zastrzyk energii i w końcu można działać na pełnych obrotach. Wyświetlany na ekranie monitora obraz nabiera ostrości, nawet odległe wątki zaczynają układać się w całość, a Ty sprawnie poruszasz się między zadaniami. No dobra, to może nieco zbyt wyidealizowany obraz, ale i tak niedorastający do pięt kawie, którą zaparzysz za pomocą Saeco PicoBaristo SM5470/10. Ceramiczny młynek, regulacja grubości mielenia i mnóstwo opcji personalizacji pozwolą Ci rozkoszować się napojem idealnie trafiającym w Twój gust. A gdy ujrzysz dno filiżanki, szybko przygotujesz następną porcję dzięki funkcji My Coffee.

kawa czarna espresso

Cappuccino lub latte – na błogie chwile relaksu

Słodkiemu lenistwu sprzyja towarzystwo odpowiednich napojów i przekąsek. Delikatna, aksamitna kawa wyjątkowo lubi się z krótkimi momentami totalnego zapomnienia. Żeby cieszyć się jej smakiem, wcale nie musisz wychodzić z domu i zdawać się na innych.

Najlepsze napoje przygotujesz samodzielnie. A wesprze Cię w tym Philips 2200 LatteGo. Nowoczesny system spieniania mleka LatteGo pozwoli Ci szybko i w łatwy sposób uzyskać idealnie spienione mleko, które swoją delikatnością perfekcyjnie dopełni aromat wydobyty z ziaren przez młynek ceramiczny, wyposażony w dwunastostopniową regulację. Dodaj do tego elektroniczny system sterowania oraz prostą konserwację i czyszczenie, a masz jeszcze więcej czasu na niczym niezakłócony relaks.

Sprawdź biorące udział w promocji ekspresy do kawy i odbierz ziarna w prezencie