Desktopy idealne na studia. Wybieramy stacjonarkę do nauki i pracy

Laptop laptopem, ale wszyscy dobrze wiemy, że komputer stacjonarny ciężko zastąpić. Szczególnie pod względem zaawansowanych komponentów i wydajności. Jeżeli Wasza praca i nauka wymagają naprawdę wiele, nie jesteście szczególnie mobilni, a jednocześnie zależy Wam na jak najwydajniejszej pracy sprzętu – weźcie pod uwagę tradycyjny desktop. Oto kilka propozycji.

Desktop do pracy biurowej – x-kom H&O 100 i x-kom H&O 200

Macie przed sobą komputery stacjonarne, które zostały skonstruowane tak, aby praca była płynna, obsługa multimediów wygodna i efektywna, a programy biurowe działały bez zastrzeżeń. x-kom H&O 100 oraz x-kom H&O 200 to desktopy, w których docenicie stabilne działanie i wysoką kulturę pracy.

Oba modele, przez wzgląd na swój klasyczny wygląd i mocne komponenty sprawdzą się zarówno w domu, jak i biurze. Bez trudu obsłużą nie tylko programy biurowe, ale i np. skomplikowane aplikacje księgowe.

Jednostki zostały wyposażone w szybki dysk SSD, który zapewnia natychmiastową reakcję sprzętu – zarówno podczas wielozadaniowej pracy, jak i rozrywki. Na pochwałę zasługuje również duża ilość złącz uwzględniona w ich konstrukcji oraz pełna kompatybilność z innymi sprzętami. 

biuro xkom 100 niezbędnik studenta

Zobacz x-kom H&O 100 i3-9100F/8GB/240/W10X/GT1030

Sprawdź x-kom H&O 200 i3-9100F/16GB/240/W10X/GT1030

Nauka, praca i … gaming? x-kom H&O 300

Ten model desktopa jest multimedialnie wszechstronny. Dosłownie. Mnogość zastosowań to jego zdecydowana zaleta. Dysponuje mocą zarówno do płynnych rozgrywek z popularnymi tytułami, jak i oglądania multimediów, prac biurowych, tworzenia prezentacji czy stawiania pierwszych kroków w zakresie tworzenia grafik i animacji.

x-kom H&O 300 napędzany jest przez procesor Intel Core i5 i posiada na pokładzie kartę graficzną NVIDIA GeForce GTX 1650. Sprawia to, że oprócz wydajnej i stabilnej pracy w ciągu dnia, ukierunkowany jest również na efektywny gaming. Co więcej, umożliwia streamowanie w bardzo dobrej jakości i zapewnia doskonałe wrażenia wizualne podczas oglądania filmów czy seriali.

gaming

Jeżeli szukacie modelu komputera stacjonarnego, który sprawdzi się do wszystkiego po trochu, to z czystym sumieniem polecam właśnie ten desktop.

Sprawdź x-kom H&O 300 i5-9400F/16GB/240+1TB/W10X/GTX1650

Desktop do zadań specjalnych? x-kom PRO i7

x-kom PRO i7 to urządzenie, które nie ma sobie równych pod kątem wydajności. Pozwoli na niemal wszystko –  od projektowania CAD/CAM, renderowania, przez edycję wideo 4K, aż po realistyczne kreacje 3D.

W tym komputerze procesor Intel Core i7, karta graficzna NVIDIA QuadroP2000 + Intel UHD Graphics, pamięć RAM, dyski, zasilanie oraz układ chłodzenia tworzą integralną i kompatybilną całość, która jest gotowa, aby pomóc Wam zarówno w nauce, jak i pracy.  

Całość dopełnia minimalistyczny, ale bardzo elegancki design, który doskonale wpasuje się w każde wnętrze – sprawdzi się zarówno w biurze, w domu, jak i w akademiku. Gotowi, by go sprawdzić?

Zobacz x-kom PRO i7-9700K/16GB/250+2TB/W10PX/P2000

Sprawdź również wszystkie komputery stacjonarne dostępne w sklepie x-kom