DeLonghi ECAM 353.75.W w ofercie al.to. Dlaczego warto?

Miłośnicy dobrej kawy w ofercie al.to znajdą dla siebie mnóstwo ciekawych propozycji – od kawiarek, które mistrzowsko wydobywają moc aromatu, po ekspresy umożliwiające przyrządzenie różnorodnych napojów. Spośród tych drugich na szczególną uwagę zasługuje ciekawa nowość, czyli DeLonghi ECAM 353.5. Oto pięć powodów, dla których warto go wybrać.

W mgnieniu oka przygotujesz aż 12 rodzajów kaw i napojów kawowych

Menu jest godne dobrej kawiarni. Znajdziesz w nim: espresso, czarną kawę, kawę long, kawa long, doppio+, ristretto, espresso lungo, cappuccino, cappuccino+, latte macchiato, caffelatte, flat white, espresso macchiato. Proces przyrządzania napojów przebiega automatycznie. Wystarczy chwila i już możesz się delektować kremową pianką albo zachwycić esencjonalnym espresso.

Dzięki funkcji Moja Kawa trochę poeksperymentujesz

O smaku kawy decydują detale. Korzystając z funkcji Moja Kawa, z łatwością wybierzesz odpowiednie dla Ciebie proporcje napoju i określisz jego moc. Przycisk My Menu pozwoli Ci personalizować dostępne receptury i zapisywać je, aby kawa zawsze była taka, jak chcesz.

Cichy młynek z 13-stopniową regulacją

Najlepsza kawa to ta, którą mielisz tuż przed zaperzeniem. Uwalnia ona jeszcze więcej substancji oleistych i aromatu, dzięki czemu Twój napój cechuje się pełnym smakiem. A jego dopełnieniem jest aksamitna i gęsta crema. Dokładnie taką kawę przyrządzisz z DeLonghi ECAM 353.75, który wyposażono w żarnowy młynek odznaczający się dużą precyzją i 13-stopniową regulacją.

Jest stylowy oraz prosty i wygodny w obsłudze

DeLonghi ECAM 353.75 świetnie się prezentuje. Ale chyba jeszcze lepiej wygląda wygoda jego obsługi. Polecenia wprowadzasz na czytelnym panelu dotykowym z wyświetlaczem LCD. Zachowywanie czystości również jest proste. Ekspres automatycznie wykonuje odkamienianie, a innowacyjny system spieniania mleka LatteCrema wyposażono bowiem w funkcję czyszczenia automatycznego parą wodną. Ponadto blok zaparzający można wyjąć i samodzielnie wyczyścić. Tę czynność warto wykonywać regularnie, ponieważ może przedłużyć żywotność ekspresu.

Otrzymasz w prezencie 4 kg dobrej kawy

Przy zakupie DeLonghi ECAM 353.75 w sklepie al.to otrzymasz w prezencie cztery kilogramy kawy Lavazza Crema e Aroma. Taki zapas wystarczy na mnóstwo dobrych chwil spędzonych w towarzystwie ulubionych napojów.

Promocja trwa do 15 listopada 2020 r. lub do wcześniejszego wyczerpania puli objętych nią produktów. Aby z niej skorzystać, nie musisz aktywować kodu. Kawa zostanie dodana do Twojego koszyka automatycznie.

Sprawdź DeLonghi ECAM 353.75 i odbierz 4 kg kawy w prezencie